Rivais Em Batalha Full İndir Oyun indir

Rivais em batalha full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rivais Em Batalha - Bir hayvan savaşçısı olarak oynayın ve Silahlar ve farklı karakterlerle ve eğlenceli sesle bir bilim kurgu ortamında oynama hissini yaşayın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: sanat oyunları

Publisher: sanat oyunları

sürüm tarihi: 1 Oca, 2017

tür: eylem, atıcı

Arkadaşlarınızla oynamanız ve arkadaşlıklar yapmanız için yapılmıştır. Rivais Em Batalha, PC'nizde yerel bir çok oyunculu sunucu oluşturabileceğiniz bir sisteme sahiptir. Bu şekilde arkadaşlarınız - veya başka bir oyuncu - sizi bulabilir ve eşleşmenize katılabilir.

Bu, ekibinizin birliğine, yarışınızın değerlerine değer veren bir oyundur. Listenin en üstünde kim olduğunu bilmek için maçtaki oyuncuların skoru gösterilmez, çünkü önemli olan ekibinizi zafere götürme çabanızdır.

Resmi oyun forumuna katılın ve:

→ Oyunları diğer oyuncularla veya arkadaşlarınızla birleştirin!

→ Önceden birleştirilen günler ve zamanlarda oyunun geliştiricisi ile oynayın!

rakipler

Bohlla adlı gezegeni yörüngede, dünyaya yakındaki bir galaksiyiz. Bu, atmosferindeki toksik gazlar ve yüzeyindeki suyun yokluğundan dolayı yaşanabilir bir gezegendir, ancak aksi takdirde yaşanabilir ve yaşam dolu olan birkaç aya sahiptir. Ay Mig'te, iki rakip savaşçının canlı varlıkları rakipleri yarışıyor. Bu ayların ve atmosferin yüzeyi, dünyaya benzer, çok çeşitli yaşam sağlayan. Sosyal aglomeratlar ve bitki örtüsü dünyaya benzer. Mig Moon ırkları iki klana ayrılır: tilkilerin klanı ve galiformaların klanı. Tilkilerin klanı mavi renkle tanınır ve kadınlar kadar çok erkek olan büyük bipedal tilkilerdir. Galliformların klanı, siyah ve beyaz renklerle tanınır ve insan olarak büyük bipdal kümes hayvanlarıdır ve obezlerdir. İki klan birbirinden nefret ediyor ve barış içinde yaşama zamanlar ve savaşta bir süre yaşamak için zamanlar var. İki ırk arasındaki çekişmenin son nedeni, tilkiler galiformları aldığı ve bunlar sırayla tilkileri suçlarken, saldırıya başlayanların başlarına başlayanların siyasi ve askeri kontrolünü zorla almaya karar vermiştir. Savaşçılar, sanatı seven ve çocukluktan savaş kültürünü seven ve öğrenen varlıklar olduğundan, Compatriot Yarışı ile barış içinde çok fazla zaman harcayamazlar.

Minimum: OS: 7 İşlemci: Dört Çekirdek Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Shader Model 3 Sistem uyumlu DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek Notlar:
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ