Road Redemption Full İndir Oyun indir

Oyun / 13 July 2013

Yol Redemption full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yol Redemption, bu sürüş savaşı yol öfke macerasında ülke genelinde epik bir yolculuğa bisikletçinin bir çetesini kurmanıza olanak sağlar.

Road Redemption PC oyunu genel bakış:

Yol Redemption, EQ Pixel Dash Studios, EQ tarafından geliştirilmiştir. 4 Ekim 2017'de piyasaya sürüldü.

Yol Redemption, vahşi bir sürüş savaş macerasında ülke genelinde epik bir yolculuğa motosiklet çetenizi yönlendirdiğiniz bir aksiyon yarış oyunudur.

Yolunuzdaki yarışları, suikast yapılarını, soygunlarını ve diğer zorlukları tamamlayarak para kazanın. Yağma topladığınızda, karakterinizi, bisikletinizi ve silahlarınızı yükselteceksiniz.

Yaşamak için bir hayat

100 mph cinsinden bir motosikleti kullanmak, bir boru ile birine çarpmaya çalışırken tehlikelidir ve ölüm hızla gelebilir. Neyse ki, her öldüğünüzde, topladığınız tüm deneyimler, karakterinizi, bisikletinizi ve silahlarınızı yükseltmek için kullanılabilir.

Anahtar fetürleri:

  Tek oyuncu kampanyası çok oyunculu modda tamamen oynanabilir. Vahşi silahların tonları. Bu, Mario Kart olduğundan daha bükülmüş metaldir. 4 Oyuncu Splitscreen Co-Op. Çevrimiçi çok oyunculu Büyük, genişletilebilir beceri ağacı. Karakterinizi, bisikletinizi ve silahlarınızı yükseltmek için yağmada raf. Kepçe, tekme, sayaçlar, kritik grevler ve daha fazlası olan derin bir motosiklet dövüş sistemi. Hem fare hem de klavye hem de Gamepad kontrol konfigürasyonları için tam destek.

  Yol Redemption Nasıl Yüklenir Ücretsiz İndir:

  Not: Biz sadece tam sürüme güncelledik, burada indirebilirsiniz:

  (nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana etikette sorabilirsiniz)
  (indirme bağlantıları bozuksa, etiketi yeniden yüklemelisiniz) Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar Yükleme Yol Redemption PC'de full ücretsiz indir:

  yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

  yol kurtarma için sistem gereksinimi full ücretsiz indir:

  Minimum: OS: Windows XP, Vista İşlemci: 1.4GHz işlemci veya daha hızlı Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu grafik kartı en az 512 MB video belleği ile DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1000 MB Mevcut Alan

  Önerilen: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 2GHz işlemci veya daha hızlı Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu grafik kartı en az 1 GB video belleği ile DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2500 MB Mevcut Alan
  İndirme Linkleri

18
TELİF HAKKI İHLALİ