Road Redemption Full İndir (v17/05/2020) Oyun indir

Yol Redemption full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yol Redemption, bu sürüş savaşı yol öfke macerasında ülke genelinde epik bir yolculuğa bisikletçinin çetesini kurmanıza olanak sağlar. Büyük kampanya, düzinelerce silah, tam 4 oyuncu kooperatif ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: EQ-Games, Pixel Dash Studios

Publisher: tripwire interactive

sürüm tarihi: 4 Eki, 2017

tür: yarış, eylem, simülasyon, macera, atıcı

Yol Redemption, motosiklet çetenizi ülke genelinde vahşi bir sürüş savaş macerasında epik bir yolculuğa yönlendirdiğiniz bir aksiyon yarış oyunudur.

Yolunuzdaki yarışları, suikast yapılarını, soygunlarını ve diğer zorlukları tamamlayarak para kazanın. Yağma topladığınızda, karakterinizi, bisikletinizi ve silahlarınızı yükselteceksiniz.

Yaşamak için bir hayat

100 mph cinsinden bir motosikleti kullanmak, bir boru ile birine çarpmaya çalışırken tehlikelidir ve ölüm hızla gelebilir. Neyse ki, her öldüğünüzde, topladığınız tüm deneyimler, karakterinizi, bisikletinizi ve silahlarınızı yükseltmek için kullanılabilir.

Multiplayer modunda, arkadaşlarınızla birlikte çalışabilir veya onlara biraz yoldan çıkarabilirsiniz. Bu sana kalmış.

Gerçekten epik bir arayış

Yol Kalıdımı, Acımasız bir diktatör tarafından yönetilen kıyamet sonrası bir dünyada gerçekleşir. Mad Max hayranları burada evde sağ hissedecek.

Anahtar fetürleri: Çevrimiçi çok oyunculu Vahşi silahların tonları. Bu, Mario Kart olduğundan daha bükülmüş metaldir. 4 Oyuncu Splitscreen Co-Op. Büyük, genişletilebilir beceri ağacı. Karakterinizi, bisikletinizi ve silahlarınızı yükseltmek için yağmada raf. Kepçe, tekme, sayaçlar, kritik grevler ve daha fazlası olan derin bir motosiklet dövüş sistemi. Hem Fare hem de Amp için tam destek; Klavye ve Gamepad kontrol yapılandırmaları.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows XP, Vista İşlemci: 1.4GHz işlemci veya daha hızlı Bellek: 8 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu grafik kartı en az 1.5 GB video belleği ile DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1000 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 2GHz işlemci veya daha hızlı Bellek: 8 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu grafik kartı en az 2 GB video belleği ile DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2500 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
33
TELİF HAKKI İHLALİ