Rodina Full İndir (v1.5.0) Oyun indir

Rodina full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rodina, oyuncuların sorunsuz bir şekilde yapmasına izin veren sürükleyici bir uzay keşif oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera, açık dünya / sandbox, bilim kurgu, simülasyon, hayatta kalma

Rodina eliptik oyunlar tarafından geliştirilmiştir ve Eliptik Oyunlar tarafından yayınlandı. 31 Ağustos 2017'de piyasaya sürüldü.

Rodina, oyuncuların tüm, tam ölçekli bir güneş sisteminde sorunsuz bir şekilde seyahat etmelerini sağlayan sürükleyici bir uzay keşif oyunudur. Kesintisiz, karakterinizin her yerinde seyahat edebileceği anlamına gelir - uzayda, gezegenlerde ve geminizde - yükleme ekranları olmadan!

Uzay geminizin etrafında veya tam boyutlu gezegen manzaralarında herhangi bir yerden dolaşın. Bir gezegenin atmosferini yüzeyine ya da derinlere doğru uçun. Yabancı çıkışları heyecanlandırmak için tahrip etmek ve Vanguard Kolonisi Gemisinin ölümünün sırlarını ve annelerinin rolünü öğrenin.

Özellikler:

  Tam ölçekli, prosedürel güneş sistemi
  4 tam boyutlu gezegenler, 50 randomize majör asteroit, 45.000 küçük asteroit gibi bir şey ve muazzam bir yıldız! Kesintisiz gezegen iniş
  Yörüngeden bir gezegen yüzeyine doğru uçun, dışarı çıkın ve dolaşın Yabancı gemilerle mücadele
  Birkaç farklı uzaylı gemi türü ve ısı arayan füzeler de dahil olmak üzere 5 farklı silah türü Özelleştirilebilir gemi içi
  Geminizin düzeninizi kolayca kişiselleştirin ve tasarımınızı diğer oyuncularla paylaşın Bir hikaye ve arka plan kurgu
  kitaplar, e-postalar ve günlükler yoluyla anlatıldığı gibi

  Minimum:

   OS: Vista, 7 veya 8 İşlemci: Çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512MB bellek ile adanmış GPU DirectX: Sürüm 10 Sabit Disk: 300 MB Mevcut Alan Ek notlar: Bazı kullanıcılar Intel kartlarıyla ilgili sorunlar bildirmişlerdir. Lütfen Rodina satın almadan önce demoyu deneyin! Önerilen:
44
TELİF HAKKI İHLALİ