Rogue System Full İndir (v0.4.01.3) Oyun indir

Oyun / 29 July 2016

Rogue System Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rogue System - Amacımız Uzay Keşifleri ve AMP; AMP'nin olanaklarını göstermektir; Gerçekçi bir ortamda mücadele - "Bilim ve amp;"; içinde ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: rakamlar Interactive, LLC

Publisher: Image Space Incorporated

sürüm tarihi: 16 Mayıs 2016

Tür: Simülasyon

Rogue Sisteminin amacı, uzay araştırması ve mücadelelerinin, bilim kurgudaki "bilimi" görmezden gelmemesi için gerçekçi bir ortamda seçme olanaklarını göstermektir. Temel özellikler, uzaydaki tüm nesneler için uygun orbital mekaniği içerecektir; Detaylı gemi sistemi kontrolü, işlevsellik, bağımlılık ve hasar reaksiyonu; ve uçuş sırasında bir gemiden diğerine, bir gemiden diğerine, eva ve etki onarımı yapabilme yeteneği.

Rogue System'in çekirdek modülü (cm) kendi başına tam bir kampanya odaklı bir SIM olacaktır. İyileştirici bir hikaye anlatırken daha fazla tekrarlama yeteneğine izin vermek için hem dinamik hem de komut dosyası görevlerini kullanıyor.

Son olarak, haydut sistemi tamamen modunlu, hem DCI hem de Sim'in topluluğunun yanı sıra yeni gemiler, görevler ve hatta kampanyalar eklemek için izin veriyor.

Daha sonra, uzatma modülleri (EM) daha fazla oyun ekleyecektir.

Minimum: OS: Windows Vista, 7, 8, 8.1 veya 10 İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: En azından OpenGL 4.0'ı destekleyen 1GB NVIDIA veya AMD. İçin en son sürücüler kesinlikle gereklidir. UYARI: Intel HD grafikleri şu anda desteklenmiyor. Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
17
TELİF HAKKI İHLALİ