Rollossus Full İndir Oyun indir

rolllossus full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rolllossus - sonsuz perili düşmanlara dayanarak, çevik bir ruh olarak ölümden kaçış. Bu haddeleme aksiyon oyunda, her biri kendi güçleri ve ... ile tutmalısınız.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Neredeyse Infinity Games LLC

Publisher: neredeyse infinity games LLC

sürüm tarihi: 1 Mar, 2019

tür: eylem, macera

Rollossus, feral düşmanların her turda gizlendiği bir dünya. Kaosu sonlandırmak ve rollossus'u yenmek için, düşmanlarınızı cehennem manzarası etrafında kaçın. Geleneksel top haddeleme oyunlarını atıyor, geleneksel top haddeleme oyunları, rollossus sizi yoğun kovalar ve dar kaçışlarla şaşırtıyor.

Lethal saldırganlarınızın önünde yarım adım tutan güçlü bir yetenek dizisi kullanarak roll'leri yok etmek için kuleleri yok edin. Süper zıplamanızı, rakiplerinizin üstünde yükselir ve aşağıdaki kaosları araştırın. Bir kuruş, yavaş zaman ve rollossus köleleri arasında dokunun. İmkansız Chasss ve Tehlikeli Engelleri Tether ile Temizle. Dünyadaki Boost Pedleri, size takip eden grotesk düşmanların saldırısı arasında bir boşluk verecektir.

Hayatınız için rulo.

Minimum: OS: Windows 10 32-bit İşlemci: Intel Core I7-4785T @ 2.20GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 2GB GPU DirectX: Sürüm 12 Depolama: 750 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
85
TELİF HAKKI İHLALİ