Romance of the Three Kingdoms Maker (Inclu ALL DLC) Full İndir Oyun indir

Oyun / 10 December 2015

Üç krallığın romantizmi Maker / 三 国志 ツクール full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Üç Krallık Maker / 三 国志 ツクール - ve amp'un romantizmi; üç krallığın romantizmi yapımcısı & amp; " & amp'un 30. yıldönümünü kutluyor; "Üçün romantizmi ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Koei Tecmo Games CO., LTD.

Publisher: Koei Tecmo Games CO., LTD.

sürüm tarihi: 9 Aralık, 2015

Tür: Simülasyon

■ "Üç krallığın romantizmi" özellikleri

(1) Klasik "Üç Krallığın Romantizm,", ancak tamamen yeni grafiklerle!

Tarihsel simülasyon oyun sistemi, "üç krallığın romantizmi" klasik başlığına dayanmaktadır, ancak kullanıcı arayüzü tam bir görsel revizyon verilmiştir. Bu harika yeni görsellerin tadını çıkarırken aynı basit ve hızlı tempolu oyun oynamasının tadını çıkarabilirsiniz.

(2) Düzenleme için çok fazla seçenek! Kendi eşsiz senaryoyu yarat! (* Yalnızca tam basım sahipleri için mevcut olan işlev)

Memurların isimleri, yüzleri ve parametreleri, ülkeler, kuvvetler, ödüller, savaş alanları ve başlıkları dahil olmak üzere çok çeşitli düzenleme seçenekleri mevcuttur. Serbestçe düzenleme Hepsini düzenlemek, "üç krallığın romantizminden" tamamen kaldırılmış, tamamen yeni bir dünya yaratmanıza izin verecektir! Ayrıca seçilen görüntülere dayanan memur parametrelerinin veya geri hikayenin otomatik oluşturulması gibi bir destek işlevi de vardır.

Ayrıca, "Üç Krallığın Romantizminin" tarihinden alınanlar da dahil olmak üzere, Memur yüzleri için binlerce mevcut resim, kendi resimlerinizi oyuna kolayca eklemek için bir fonksiyon da sağlanır.

(3) Sadece oluşturmak yerine oynamak istiyorsanız, "Ücretsiz Play Edition" nı ücretsiz olarak deneyin! Oyuncuların birbirleriyle iletişim kurması için özelliklerle dolu!

Düzenlenmiş orijinal senaryolar oyuncular arasında serbestçe geçilebilir ve başka bir oyuncu tarafından oluşturulan herhangi bir senaryoyu yükleyebilir ve oynatabilirsiniz. Tam başlığın yanında ücretsiz olarak dağıtılması planlanan "ücretsiz Play Edition", herhangi bir senaryo verisini de yükleyebilir ve oynatabilir.

"Twitter Post işlevi", herhangi bir oyun ekranının kolayca yakalanmasına, yorum yapmasını ve tweetlenmesini, oyuncular arasında daha fazla iletişimi ve alışverişi teşvik etmesine izin verir.

Minimum: OS: Windows® 10, Windows® 8, Windows® 8.1, Windows® 7, Windows Vista®, Japonca versiyonu (32bit / 64bit) İşlemci: 1.0ghz üzerinde Bellek: 1 GB RAM Grafik: 1280 × 720 piksel üzerine DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 700 MB Mevcut alan Ses kartı: 16 bit stereo, 48khz dalga dosyası oynatılabilir Ek notlar: Daha fazla bilgi Burada, http://www.gamecity.ne.jp/san_tkool/#spec_detail
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ