Rome: Total War Collection Full İndir Oyun indir

Roma: Toplam Savaş ™ - Koleksiyon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Roma: Toplam Savaş ™ - Koleksiyon - Kontrol ve şimdiye kadar tanınan en büyük imparatorluğu fethetti ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Creative Meclisi

Publisher: SEGA

sürüm tarihi: 22 Eyl, 2004

Tür: strateji, rts, dönüş tabanlı, eylem, simülasyon

Roma İmparatorluğu komutunuzun altındaysa, kılıcınızı henüz yatırmayın - barbarlar geliyor. Değerli toplam savaş serilerinden iki adet ödüllü başlıkla birlikte, hiç tanıyan en büyük imparatorluğu kontrol etmek ve fethetmek için iki kat fazla engel ve fırsatınız vardır.

Toplama Sürümü şunları içerir:

Roma: Toplam Savaş Rehberi, Roma İmparatorluğu'nun kontrolünü ele geçirmek için bir yüzyıl yayılma arayışında üç asil Roma ailesinden biri.

Roma: Toplam savaş - Barbar işgali

(Roma'ya resmi genişleme paketi: toplam savaş) Roma'nın barbar ordest saldırıları olarak düşmesine, rakip hizipler arasındaki acı bir iç mücadeleyi zorlamaktadır.

Anahtar fetürleri: Ign, Gamespy and Gamespot tarafından en iyi Strateji oyunu 2004 oy kullandı. Roma İmparatorluğu'nu genişletmek veya yok etmek için Julius Caesar, Spartacus ve Hannibal gibi tarihin en büyük liderlerinin yanı sıra ya da karşı savaşın. Romalılara ATTila, Korkulu Saksonlar veya İmza Silahları ve Yeteneklerini Kullanarak Diğer Vahşi Hızlılar olarak kuşatın. Sinematik epik savaşlarda savaşçı test edilen lejyonlar bir kerede ekranda binlerce asker ile. Yüzyıl kapasiteli bir kampanya, oyuncuların imparatorluğunun ekonomik, medeni, dini ve askeri silahlarını stratejik olarak yönetmesiyle suçlanıyor.

Minimum: Microsoft® Windows® 2000 / XP, Pentium III 1.0GHz veya Athlon 1.0Ghz işlemci veya daha yüksek, 256MB RAM, 2.9GB sıkıştırılmamış serbest sabit disk alanı (artı Windows için 500 MB),% 100 DirectX® 9.0C Uyumlu 16 bit Ses kartı ve en son sürücüler,% 100 Windows® 2000 / XP uyumlu fare, klavye ve en son sürücüler, DirectX® 9.0b, 64MB Donanım Hızlandırılmış Video Kartı Shader 1 desteği ve en son sürücüler. % 100 DirectX® 9.0b uyumlu olmalı, 1024 x 768 Ekran çözünürlüğü, İnternet (TCP / IP) Play destekli olmalıdır; İnternet Oyunu geniş bant bağlantısı ve en son sürücüler gerektirir; LAN PLAY, Ağ Kartını Gerektirir (Multiplayer) Önemli Not: Bazı kartlar, Ortaçağ II: Toplam Savaş tarafından kullanılan 3D hızlanma özellikleriyle uyumlu olmayabilir. Lütfen% 100 DirectX® 9.0b uyumluluğu için donanım üreticinize bakın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ