Rooks Keep Full İndir Oyun indir

Oyun / 20 Ekim 2015

ROOKS full ücretsiz indirin PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Çökeller, bir arena merkezli, yakın dövüş mücadelesi oyunudur. Çeşitli oyun modları, karakterler, haritalar ve mutatorlar mevcuttur. Ayrıca satranç modları, mod desteği ve dekapitasyona sahiptir!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Runestorm

Yayıncı: RunESTorm

sürüm tarihi: 5 Aralık, 2014

tür: eylem, strateji

deathmatch. AI & AMP; Çok oyunculu. Satranç. Dekapitasyon.

, Sinister Şövalyeleri ve Grotesque Canavarları Kanlı Arena Maçlarında ve Öfkeli Yakındak Brawls'da hakimiyet için acımasız bir turnuvaya iner. Rakipleri çekiçler ve kalkanlarla ezin, ustura keskin pençeleri ile et ve kılıç ve eksenli kafaları dilimleyin.

Çökmelerde tutun, oyuncular yarışmacılarını, 'DeathMatch', 'Team-Deathmatch', 'Dönüşüm', 'Satranç', 'Son Erkek-Ayakta' gibi çeşitli DeathMatch-Arena oyun modlarından yararlanacaklar. ve 'satranç savaşı'. Yalnız oynatın, çok oyunculu eşleşmeye atlayın veya hem tek hem de çok oyunculu içindeki ayağını ezmek için AI rakipleri ekleyin. Üçüncü parti satranç motorlarını bile destekliyoruz.

Oyun, eğlencelerin eğlenceniz için durmadan mücadele ettiği benzersiz tarz bir fantastik dünyada yer almaktadır.

Temel özellikler

Arena Oyunu

Oyuncular, DeathMatch, Son Erkek-Ayakta ve Dönüşüm gibi çeşitli oyun modlarına girecekler (ekibinize dönüştürmek için düşmanları öldürün) ve birçok seçenek ve mutator ile çeşitli haritalar arasında savaşırlar.

Melee Combat

Çöklerin odaklanması, hızlı ve ağır saldırılara, egzersiz, engelleme, kaçmak, kaçmak, kaçmak, kaçmak, kaçmak, kaçmak, kaçmak, kaçmak, kaçmak, kaçmak ve özel yetenekler ve becerileri içeren fantastik yakın muharebe savaş sistemindedir.

satranç

Oyuncular hem klasik satranç hem de olağandışı savaş satranç modunda oynayabilirler, burada oyuncuların saldırıya uğradıysa, gemideki yerlerini saklama şansına sahipti.

AI / LAN / Online

Rooks, tek oyunculu oyuncuları yalnızca AI Botları, LAN ve Çevrimiçi karşı tutun. Ayrıca, 3rd parti satranç motorları da desteklenir. Sıcak koltuklu satranç bile mevcuttur.

Unreal & amp; Mod desteği

UNLEREER® Development Kit ™ 'de oluşturulmuş, ÇOCUKS Tutun, geniş mod desteği sunar. Oyuncular, kendi haritalarını ve modlarını oluşturmak için dahil edilen gerçek olmayan aracı kullanabilecektir.

Minimum: OS: Win XP SP3, kazanın 7 İşlemci: 2.4GHz çift çekirdekli CPU Bellek: 2 GB RAM Grafik: 512MB Shader Model 3.0 NVIDIA GeForce 8800 GT veya AMD Radeon HD 3870 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: Denetleyici Desteklenir

Önerilen: OS: Win XP SP3, kazanın 7 İşlemci: 2.6GHz Quad Core CPU Bellek: 4 GB RAM Grafik: GB NVIDIA GeForce GTX 560 veya AMD Radeon HD 5850 DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: Denetleyici Desteklenir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ