Rosenkreuzstilette Freudenstachel Full İndir Oyun indir

rosenkreuzstilette freudenstachel full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rosenkreuzstilette Freudenstachel - Freudia Neuwahl'ın ayakkabılarına, bir misyondaki serin ve toplanan genç bir kadın, en iyi arkadaşını emperyal bir cadı avından kurtarmak için ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: [Erka: ES], Darksquid Media

Publisher: AGM Playism

sürüm tarihi: 17 Eki, 2017

tür: eylem, anime

Freudia Neuwahl'ın ayakkabılarına, en iyi arkadaşını imparatorluk bir cadı avından kurtarmak için bir misyondaki serin ve toplanan genç bir kadın.

"rosenkreuzstilette freudenstachel", PC için seviye bazlı bir 2D tarafı kaydırma aksiyon oyunu olan "Rosenkreuzstilette" nin devamıdır.

Hikaye

"Büyü" insanlara kaybolduğundan binlerce yıl geçti. Şimdi varlığını bile bilen birkaçı var. Büyülü yeteneklere sahip olanlar zulümle karşı karşıya kaldılar.

Birkaç ay, Zeppelin'in Kutsal İmparatorluğa ve Ortodoks Kilisesi'ne karşı kötü niyetli isyanı saydığından beri geçti. Rosenkreuzstilette'nin neden olduğu hasarı yeniden inşa etmek, Papa ciddi bir kararname veriyor: tüm maaşların toplumun ve devletin düşmanlarına tehditkar olarak kabul edileceği. Magic-kullanıcıların inanca, Schwarzkreuz, Papa ve takipçilerinin direnişin sonuna son vermek için yola çıktıkları için kendi grev kuvvetini belirlemek.

Spiritia Rosenberg, Count'un ayaklanmasını terk etmekten sorumlu olan plucky genç kadın, Schwarzkreuz'un cadı avı sırasında yakalanan ilk kişi arasındadır. Freudia Neuwahl, Spritia'nın yaşam boyu arkadaşı olarak, Rosenkreuzstilette'nin hayatta kalan üyelerinin güvenliğini sağlamalısınız, Schwarzkreuz'a ve Papa'nın Magi'nin baskısına bir son vermeli ve Ruhları evini getirmelidir ...

Oyun sistemi

Nasıl oynanır

Amacınız, oyunun 8 patronunun her birini yenmektir.

Replay hakkında

Replay dosyaları tekrarlama klasöründe oluşturulur.

Arcade / Hikaye FR: ARC / FRS: STO olarak gösterilecektir.

Oyun modları

Arcade modu

Daha az konuşma ve daha fazla işlem isteyenler için, hikaye sahneleri sırasında diyalogu otomatik olarak atlamak için "Arcade Mode" seçeneğini seçin. Sahneyi tamamen atlamak için bir hikaye sahnesi sırasında durum düğmesine basın. Sadece biraz eğlenmek isteyen gaziler için önerilir.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: Pentium 2.0 GHz veya daha yüksek Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 64 megabayt VRAM veya daha fazla olan Direct3D uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 400 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectSound uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
71
TELİF HAKKI İHLALİ