Rotastic Full İndir Oyun indir

rotastic free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rotastic - Öğeleri toplayın, ölümcül tuzaklardan kaçın, rakiplerinizi DOOM'larına uçurun, tuğlaları parçalayın, tuğlaları parçalayın, hava akrobasi uygulayın, tavukları toza ve tüyler verin ya da üstüne ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dans noktaları

Yayıncı: Focus Home Interactive

sürüm tarihi: 11 Eki, 2012

tür: casual, eylem

Rotastic, bağımlılık yapan bir 2D arcade oyunudur, erişilebilir, yenilikçi ve orijinal oyun ve kendisini çok ciddiye almadan büyük bir eğlence dozu sunar. Çok basit sallanan mekaniğin arkasında, reflekslerinize, yaratıcılığınıza ve becerilerinize meydan okumak için sayısız olasılıkla derin bir oyun gizler!

Öğeleri toplayın, ölümcül tuzaklardan kaçın, rakiplerinizi DOOM'larına uçurun, tuğlaları parçalayın, tuğlaları parçalayın, havadan akrobasi uygulayın, Tuvalete ve tüylere tavuk patlaması veya en hızlı speedruns! 7 Dünyada Yayılan Yalnız Kampanya ve Neredeyse 70 Seviye Saatlerce Saatlerce Saatler Sunulan Oynanabilirlik Değer Verilebilirlik! Her seviyenin her birinin için en iyi skorları yenerek arkadaşlarınıza ve dünyanın dört bir yanından gelen oyunculara karşı yeteneklerinizi çukur yapın!

ROTASTIC, yerel savaş modu sunar, öğe toplama veya denenmiş ve gerçek olan ÖlümMatch için yarış. Çok oyunculu yoğun ve eğlenceli dolu!

Anahtar fetürleri: Bağımlılık yapan, toplama ve oynatma için erişilebilir kontroller! Değişken hedefleri ve sürekli artan zorluk olan 70 seviye Derin bir oyun haline getiren basit bir oyun tamircisi: Bulmacaları çözün, eşyaları toplayın, fosları, hayatta kalma, akrobatik hamleler, tuğla kırıcı ... ve bazen hepsi bir kerede! 4 Oyuncu Yerel Çok Oyunculu, Arkadaşlara Karşı Yarışın!

OS: Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7 İşlemci: AMD / Intel 1.5 GHz Bellek: 1024 MB Grafikler: 128 MB% 100 DirectX 9 uyumlu DirectX®: 9 Sabit Disk: 300 MB Ses: DirectX 9 uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ