Rule Your School Full İndir Oyun indir

Okulunuzu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Kural Okulunuz, bir okulu oluşturduğunuz ve yönettiğiniz bir oyundur. Doğru zamanda doğru kararları seçin ve şehirdeki en iyi okul olun! Sen headmastersın, sen ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: weersproductions

Publisher: weersproductions

sürüm tarihi: 15 Aralık, 2016

Tür: Simülasyon

Okulunuz, kararlarınız.

Kural Okulunuz, bir okulu oluşturduğunuz ve yönettiğiniz bir oyundur. Doğru zamanda doğru kararları seçin ve şehirdeki en iyi okul olun! Sen headmastersın, ne olacağına karar veriyorsun. Ödemeleri organize etmek, öğretmenleri kiralamak, öğrencileri bahçelerde çalışmaya zorlamak ya da cömert olmak ve futbol oynamalarına izin vermek.

150'den fazla nesneyle, olasılıklardan seçim yapabileceğiniz sonsuzdur. Sağ zemin tipini ve bir duvar kağıdını seçin. Modern tablolarla sınıfları oluşturun ya da klasik olanları kullanın. Seçiminiz.

Weersproductions, Floris Weers tarafından kurulur. Charlotte Weers ve Joris Van Lith, okulunuzun kur yönetimi sırasında geliştirme grubuna katıldı. Weersproductions'ın tüm üyeleri, oyunları seven ve bunu kendi yaratarak paylaşmayı seven Hollandalı öğrencilerdir.

Yaratıyoruz, oynarsın.

Anahtar fetürleri: Kendi okulunu tasarla ve inşa et. Öğretmenleri kiralayın, onları eğitin ve ücretlerini özelleştirin. İçerik olduğundan veya en değerli çalışanlarınızı kaybettiklerinden emin olun! Yeni öğrencileri çizin, ancak okulunuzun yeterince büyük olduğundan emin olun! Öğrencilerinizi mutlu ve sağlıklı tutun. Kantinde hangi yemeğin mevcut olduğunu seçin ve fiyatlarını belirleyin. Her şey her şeyi etkiler. Doğru kararları ver! Öğrencileriniz ve öğretmenleriniz sizi ikilemlerle sunarlar. Bu ikilemlere nasıl cevap vereceksiniz ve okulunuzu nasıl değiştirecek? Belirli olaylara daha iyi cevap vermenize yardımcı olmak için öğrencileriniz ve öğretmenleriniz hakkında ayrıntılı istatistikleri inceleyin! Birçok nesnenin kilidini açın, olasılıklar ve okulunuzun standart olduğundan emin olun! Alttan başladığınız klasik modun tadını çıkarın ve şehirdeki en popüler okula giderken veya Sandbox'ı deneyin ve Sandbox'ı deneyin ve hayallerinizin okulunu sopadan çıkarın!

Minimum: OS: Windows 7 Bellek: 1000 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
121
TELİF HAKKI İHLALİ