Run Jump Fail Full İndir Oyun indir

run atlama başarısız full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Run Jump Fail - Kaçmak ister misin? Atlamak ister misin? Başarısız olacaksın. Tekrar. Ve yeniden. Ama başarısızlığı eğlenceli mi? Happyman'ın kontrolünü ele al ve atla atla ve alçaktan geçiyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Luke O'Connor

Publisher: luke o'Connor

sürüm tarihi: 2 may, 2018

tür: eylem, gündelik

Run Jump Fail, sizi Hapless Happyman'ın kontrolüne sokar ve sizi tüm hainlik bir engel kursu yükleriyle yönlendirirken sizi yönlendirir. Yol boyunca çok fazla başarısız olacağın, ancak sadece bir duvara girdiğinde ya da bir çıkıntıya girdiğinde hapishanenin çöküşünü ve çırpılmasını izleyeceksiniz, ya da büyük bir kırmızı iplik ile vurulduğunda çok eğlenceli.

Cidden, başarısızlık, eğlencenin% 90'ıdır. Yani başarısız.

Oyun, kısa patlamalarda almak ve oynamak için basit bir 3D platformdur, bu nedenle en son 50 saatlik epik RPG'de öğütülmesinden uzaklaşmaya ihtiyacınız olursa ve eğlenceli dolu bir eylemin bulunduğu bir noktadan uzak durun.

Zorunlu özellik listesi:

Anahtar fetürleri: Benzersiz fizik tabanlı 3D platformlama işlemi. Ragdolls! 50+ engel kursu ve yolda daha fazlası. Küçük oyunlar. Sandbox oyun alanları. Mutlu adam! (O sadece en iyisi)

Minimum: OS: 7+ İşlemci: Intel Core 2 veya daha iyi Grafikler: DirectX9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 50 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ