Run Of Mydan Full İndir Oyun indir

mydan full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Mydan'ın koşusu, nefes kesen güzel bir dünyada yer alan uçan bir VR atıcıdır. SinglePlayer / Co-Op kampanyası ve 10 oyuncuya kadar çok oyunculu bir arenada bulunur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Virtew

Publisher: virsew

sürüm tarihi: 28 Temmuz, 2017

tür: macera, eylem, vr, atıcı

Sinopsis

Yolunuzu kısıtlayan kelepçelerden kurtulmak için aldatılmış bir geçmiş dövüşü tarafından çalkalanmış ve rahatsız edicidir.

SADECE KÜÇÜK POWER ile emrinizde kaldı, gücü yeniden kazanmak, tüm hatıraları yeniden oluşturun ve gerçeği açın. Süblimal potansiyel ile katmanlı elleriniz, kütle ve çözgü yerçekimi yetiştirerek madde oluşturabilir.

Odağı birleştirin, reflekslerinizi keskinleştirin, öfkeyi serbest bırakın ve sırtınızı izleyin. Avlarınız, vasilerinin AEGIS'sinin altında yatıyor, emir girişi mermiless intikamını engelledi.

Break, uykunuzda sizi uzun süre kısıtlayan kapıları açın, gizliliği açığa çıkarın, hapishanenizin çubuklarını bükün, Sunmanın ötesinde olan pusun ötesinde olan şey, keşfetmeniz içindir.

Oyun açıklaması

Mydan'ın Koşusu'nda, VR Fizik Etkileşimi oyun mekaniğinin özünde, oyuncuların atma, amaçlayan ve öngörmede yüksek lisans yapmasını gerektiren oyun mekaniğinin özündedir.

Swiftness, çeviklik ve el becerisi başarı için çok önemlidir, hala ayakta durun, hayatta kalmak için, ördek, atlatmak ve blok için kaçınılmazdır.

Eylem her yöne gerçekleşir, bu yüzden uçarken yeteneğinize hakim olduğunuz için sırtınızı izlediğinizden emin olun.

Farklı silahlar / güçlerle yeteneğinizi geliştirin, hikaye modu boyunca intikam için arayışınızdaki arkadaşlarınızla koordine etmek ve işbirliği yapın veya yeteneklerinizi Horde modunda bir ekip olarak test edin.

Klasik DeathMatch gibi birden fazla oyun modunda diğer oyuncuları yüz yüze, bayrağın, tepenin kralı, yarışları, vb ...

Özellikler Özeti

SinglePlayer ve Multiplayer: Ya Eylemle dolu bir yolculuğa çıkın, ancak intrelikle karıştırılır veya yüksek rekabetçi gamemodlarda çevrimiçi diğer oyuncuları çevrimiçi olarak meydan okuyun

Benzersiz grafikler: Fiziksel yeteneklerinizi test etmek için zamansız nefes kesici atmosfer tarafından emiliyorsunuz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel I7 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 8 GB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel I7 Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX1080 DirectX: Sürüm 12 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 10 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
34
TELİF HAKKI İHLALİ