Runt of the Litter Full İndir Oyun indir

Çöp Bedava İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Çöpün runt - bir bebek savaşı Gryphon çalmak ve yükseltmek! İmparatorluğu kurtarmak ya da imparatorluğa meydan okumak ve halkınızı özgürlüğe yönlendirmek için ejderhalarla savaşır mısın?.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 23 Şub, 2017

tür: rpg, macera, metin tabanlı

Bir Bebek Savaşı Gryphon çalın ve kaldırın! İmparatorluğu kurtarmak ya da imparatorluğa meydan okumak ve halkınızı özgürlüğe yönlendirmek için ejderhalarla savaşır mısın?

Çöpün runt, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Kelly Sandoval tarafından 150.000 kelimelik interaktif bir fantezi romandır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Gryphon bekçileri, Vaengrea imparatorluğundaki tüm gücü tutuyor. Yasaları yaparlar, sınırları devriye geziyorlar ve yalnızca seçtikleri mirasçılara gryphon yumurtaları veriyorlar. Zayıf istikrarlı bir el olarak, bir "thrall," biliyorsunuz, asla kendinizi kanıtlama şansınız olmayacağını biliyorsunuz.

Ama sonra yumurtayı bulursun. Küçük, ihmal edilen, yuvadan onaylamayan bir anne tarafından çekti. Ancak içeride büyüyen sıcaklık hissedebilirsiniz.

Şimdi, Gryphon'ınız, hem diğer Gryphon bekçilerinden hem de İmparatorluğun Gryphons'ı silecek ölümcül bir vebadan korkunç tehlikede. Gryphon'unuzu güvende tutabilir misiniz? Yeni kuluçkahanızı nerede saklayacaksınız? Yiyeceklerini avlamak için yeterince yetenekli misiniz? Gryphon bekçilerinden hangisine güvenebilirsin? Genç Gryphon'un aklını nasıl şekillendireceksiniz?

Anahtar fetürleri: Herhangi bir cinsiyet olarak oynayın ve eşcinsel, düz veya aseksüel olarak oynayın Sıradışı Gryphon cinsinden çeşitli arasından seçim yapın GRYPHON'unuzu yumuşak bir elle yükseltin ya da itaat talep edin Arkadaşınız arasında romantizmi bulun ya da bir Gryphon kaleci kalbini çalmak Gryphon kaleci rütbesine yükselmek ya da arkadaşınızı özgürlüğe yönlendirmek İmparatorluğunuzu korumak için Savaş Yangın Nefes Alma Wyrms Yıkıcı Gryphon veba için bir tedavi bulun

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ