Russian Subway Dogs Full İndir Oyun indir

Rus metro köpekleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rus Metro Köpekleri - Moskova Metrosu'nun gerçek hayattaki başıboş köpeklerden ilham alan hızlı tempolu bir sistemik arcade oyunu. Hayatta kalmak için yeterince yiyecek çalabilir misin?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Spooky Squid Games Inc.

Publisher: Spooky Squid Games Inc.

sürüm tarihi: 2 Ağu, 2018

tür: eylem

Hoşgeldin, Yoldaşlar! Rus metroyla tanışmak! Bu kaotik arcade-simülasyonunu, Rus taşıtlarından yemek için nişanlamanın nasıl bir şeyin tadını çıkarmak için kapsamlı, tamamen yasal araştırmalar yaptık. Uveratile votka, rakip köpekler ve nadir ve tehlikeli metro ayı kaçıyorsanız hayatta kalmak kolay değildir!

Köpek kişinin ya da daha çok kişi ikna olsanız da, Rus Metro Köpekleri'ni kapattınız. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm özel misafir paketine sahip bir dizi açılabilir yaratıcı olarak oynayın:

Bir köpek yavrusunun alması için yeterince basit, ancak yine de zorlukla dolu! Koş ve metro platformları boyunca atla. Yiyecekleri korkutmak ve sahnede votka sıçramak insanların arkasına kabuk. Yakında votka patlamaları ile yemek pişirme ve yemek yeme gibi üst düzey stratejileri keşfeteceksiniz.

Kampanya modunda Moskova metroyu seyahat edin! Hayatta kalın ve onlarca seviyedeki ve feline liderinizden, proletaricat ve yaramaz yavru kedilerinizden 100'den fazla benzersiz zorluktan kurtulun!

Anahtar fetürleri: Yaratıcılardan yeni bir oyun pikselleri kandırdı. Moskova'nın metro sistemini gezinmeyi öğrenen gerçek hayatta başıboş köpeklerden ilham alan! Düzinelerce seviye ile kampanya modunu ve Patron kitty'nizden 100'den fazla benzersiz zorluğa girin: Proletaricat. Çevrimiçi Liderler ve her turu taze tutan puanla çalışan bir zorluk algoritması ile son derece tekrarlanabilir sonsuz mod! Moskova'nın dünyaca ünlü, süslü bir şekilde dekore edilmiş metro istasyonlarının detaylı piksel sanatını sunan. Diğer Indie oyunları ve çizgi romanlarından en sevdiğiniz hayvanlar olarak oynayın (aşağıdaki tüm liste!) Yangın ve buzdan zehirli çikolata ve yemek pişirmek için yaban hayatı için, Rus metro köpekleri keşfetmek ve istismar etmek için simüle sistemlerle doludur! Peter Chapman AKA Coins (Guacamelee!, LittleBigplanet Karting, Modiation Racers) Tarafından Orijinal Soundtrack

Minimum: OS: Windows XP veya daha yüksek İşlemci: Çift Çekirdekli 1.9 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 veya daha iyi. DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 250 MB Mevcut alan Ek Notlar: Bu oyun saniyede 60 kareye kilitlendi.

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Çift Çekirdekli 1.9 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 veya daha iyi. Depolama: 300 MB Mevcut alan Ek Notlar: Bu oyun saniyede 60 kareye kilitlendi.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ