Rusty Lake Hotel Full İndir Oyun indir

Rusty Lake Hotel Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rusty Lake Hotel, ilgi çekici küp kaçış serisinin yaratıcıları tarafından geliştirilen bir Eerie Point and-Click macerası ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rusty Lake

Publisher: rusty lake

sürüm tarihi: 29 Oca 2016

tür: macera, nokta ve amp; Tıkla, bulmaca, korku

misafirlerimizi Rusty Lake Hotel'e hoş geldiniz ve keyifli bir konaklama geçirebileceklerinden emin olun. Bu hafta 5 akşam yemeği olacak. Her akşam yemeğinin ölmeye değer olduğundan emin olun!

Rusty Lake Hotel David Lynch'in TV dizisi ikiz zirvelerinden ilham alan gerçeküstü, garip bir ayara sahip eşsiz bir bulmaca kaçış oyunu.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Pick-up-Play: Başlamak kolay, ancak durması zor olacak Bulmacaların tonları: Eşsiz ve çeşitli beyin teametlerle dolu toplam 6 oda Heyecan verici ve ilgi çekici hikaye: ilgi çekici misafirler ve personel ile 5 akşam yemeği olacak Süsleme ve atmosfer dolu: Rusty Lake Hotel, her şeyin olabileceği gerçeküstü bir yer ... Etkileyici Soundtrack: Her odada kendi tasarlanmış tema şarkısı var Başarılar: Daha önce hiç görmediğiniz tüm zamanlar galeri

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7,8, 10 İşlemci: 1.8 GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Depolama: 40 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ