Ruzar The Life Stone Full İndir Oyun indir

Oyun / 04 December 2015

ruzar - hayat taş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ruzar - Hayat Stone, güçlü yaşam taşı keşfetmek için ihtiyacı olan bir maceracı oynadığınız bir zindan paletli RPG oyunudur. İçinde hayatta kalmak için yetenekleriniz var mı?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Çekiç Cam Studio

Publisher: hammer cam studio

sürüm tarihi: 2 Aralık, 2015

tür: rpg, macera

Ruzar - Yaşam taşı, güçlü yaşam taşı keşfetmek için ihtiyacı olan bir maceracı oynadığınız bir zindan paletli RPG oyunudur. Ruzun dağın en ölümcül zindanlarında hayatta kalma ve efsanevi eserleri kurtarma becerisine sahip misiniz?

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Hayat taşını çok sayıda zindan, gizli sırlar ve ölümcül yaratıklar aracılığıyla keşfetmek için Ruz dağlarını keşfedin. Karakterinizi 50'den fazla beceri ve büyü ile özelleştirin. Eşyalarınızı saklayan depolama odası Farklı seviyeler arasında seyahat etmenize yardımcı olmak için bağlayıcı taşlar Zindanlarda hayatta kalmanıza yardımcı olmak için ateş kampı Satın almak, eşyalarınızı satmak veya iltihapları bulmak için yaratıkları ezin. Ruz'un gizemini ortaya çıkarmak için görevlerini yerine getirin. Tek bir karakterle klasik zindan sürünen oyununa güzel bir twist, seviye 50'ye kadar özelleştirebilir ve gelişebilir.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Çift Çekirdekli 2.33 GHz Intel veya 3.0 GHz AMD Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 295, AMD Radeon 4850 (512MB Grafik Bellek veya daha fazlası. Shader Model 3.0'ın desteklenmesi gerekiyor). Minimum Desteklenen Kararlar 1024 × 768. DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu Ek notlar: Düşük / orta işleme kalitesi ayarı, özel grafik kartları olmadan PC modellerinde önerilir. Lütfen 1920'den daha yüksek çözünürlükte desteklenmiyor.

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Dört Çekirdekli 2.66 GHz Intel veya 3.2 GHz AMD Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 560 veya AMD Radeon 6950 veya daha iyisi (1GB grafik belleği veya daha fazlası. Shader Model 3.0'ın desteklenmesi gerekiyor). Minimum Desteklenen Kararlar 1024 × 768. DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu Ek notlar: Lütfen 1920'den yüksek çözünürlüğün desteklenmemesini lütfen unutmayın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ