Sacred Earth – Promise Full İndir Oyun indir

kutsal dünya - vaadi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Kutsal Dünya - Söz, Dinamik Bir Özel Savaş Sistemi ile yüzen kıtaların ve eski kalıntıların fantezi dünyasında yer alan dört ila altı saatlik bir Visous Romel / RPG deneyimidir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sacred Star Team, Miragev

Yayıncı: Sacred Star Team

sürüm tarihi: 24 Eki, 2018

tür: rpg, Visual romen

Bir savaşçı yalnız duruyor. Bir söz unutulur. Bugün, bu değişecek ...

Wintry Garenia'dan yaramaz bir paralı asker ve uzun acı çeken kız kardeşi, silah turnuvasında rekabet etmek için farklılıklarını bir kenara bıraktı. Ancak eski bir arkadaşı gizemli kalıntı avcılarının şirketinde göründüğünde, geçmiş artık reddedilemez. Kutsal Dünya - vaad, dinamik bir özel savaş sistemi ve zorlayıcı bir karakter grubu ile yüzen kıtaların ve eski kalıntıların fantezi dünyasında yer alan dört ila altı saatlik bir görsel roman / RPG deneyimidir.

Özellikler:

· Kendi animasyonlu sprite ve özel saldırılarla üç oynanabilir karakter.

· Casual oyunculara ve heyecanlı arayanların kendileri için doğru mücadeleyi bulmak için aynı hitap etmelerine izin vermek için çoklu zorluk modları.

· taktik, hızlı tempolu savaş: Eski ölçerinizi oluşturmak ve güçlü patlama saldırılarını serbest bırakmak için harcamak için çok hit zincir saldırılarını kullanın ve eski geri kazanımla iyileşir.

· Keşfetmenin iki yolu: Dungeon navigasyon için geleneksel karo haritaları ve orijinal kurulu oyunu-stil sembol harita sistemi arasındaki geçiş. Tuzakları kaçırmak ve savaşta girişim kazanmak ve alandaki parti etkileşimlerinin tadını çıkarın.

· Zeki bulmacalar ve isteğe bağlı isteğe bağlı savaşlar dahil 10 yan görevler.

· 30 tam renkli CGS ve konsept artışı. Oyun tamamlandıktan sonra görüntülemek için kullanılabilir.

· Herhangi bir zaman kaydetme ve biriktirme özellikleri ile bir kerede dört karakter arasında konuşmaları gösteren hareketli portrelerle bir ilgi çekici sunum.

· Oyunun dünyasını ve görevlerini tamamen keşfedin ve gerçek sonun kilidini açın.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (32-bit / 64-bit) İşlemci: Intel® Pentium® 4 2.0 GHz Eşdeğer veya Daha Hızlı İşlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 1024 x 768 piksel veya daha yüksek masaüstü çözünürlüğü Depolama: 230 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
87
TELİF HAKKI İHLALİ