SAELIG Full İndir (Update 28) Oyun indir

saelig free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Saelig - Çekirdekte Sælig, servet birikimi ve hanenizin refahı etrafında ortalanmış bir ticaret ve yönetim oyunudur. Karanlığın kargaşasından yaşa ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Stardog Games

Publisher: Stardog Games

sürüm tarihi: 30 Haz, 2017

Tür: Simülasyon, RPG, Strateji

Sælig

(eski İngilizce: kutsanmış, şanslı, müreffeh, mutlu)

880 A.D.

İngiltere.

Çekirdekte Sælig, zenginlik birikimi ve hanenizin refahı etrafında ortalanmış bir ticaret ve yönetim oyunudur. Vikingler ile sürekli savaşta bir krallık olan Wessex krallığındaki genç bir Anglo-Saksonya'nın hayatını ve işlerini yönetmekten sorumlu olacaksınız. Bu dünyada, gelişmenin bir yolunu bulmanız ve aileniz için bir isim yapmanız gerektiğidir.

Sælig ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok rol yapma ve simülasyon özelliği de dahil eder: ilişkiler, bufluklar, beceriler, sağlık, misyonlar, ihtiyaçlar, karakter bazlı etkileşimler ve doğrudan karakter kontrolü.

Hayatınızı yaşayabileceğiniz çok sayıda yol vardır, her biri hem risk hem de ödül veriyor

Bazı diğer önemli özellikler

Sælig özellikli değil ve bu noktada şu anda herhangi bir inşaat veya toprak mülkiyeti yoktur, bunun yerine sadece binaları satın alabilirsiniz. Bu özellikler başka bir temel mekaniğin ettikten sonra eklenecektir.

Anahtar fetürleri: Aşkı bul ve bir aileye başla. Bir iş başlatmak, işçiler işe almak ve insanların ihtiyaç duyduğu malları ve ayrıca lüks eşyaları üretmek. Kasabalar arasında işlem yaparak servetinizi yapın. Bir çetenin çetesini ele geçirin ve istediğini al. Rekabetinizi sabote edin ve malları tekelleştirin. Haritanın etrafında malları teslim etmek için görevleri kabul ve yürütür. Evleri satın alın ve onları yoksullara kiralayın. Her karakterin hayatta kalmaya ve gelişmeye çalıştığı bir yaşam, solunum dünyası. Her karakterinin baştan sona kendi yaşamları vardır ve dünyayı dolaşırken, tıpkı sizin gibi. Birkaç kuşaktan yaşayın - öldüğünüzde çocuklarınızdan biri olarak devam edebilirsiniz. Etrafınızdaki dünyayı etkileyen dinamik mevsimler ve hava durumu. Satın almak ve yükseltmek için birçok farklı türde bina türü.

Minimum: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 2 çekirdek veya daha fazla Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 560 TI, RADEON HD 6970 veya eşdeğeri veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan Ek notlar: Donanımınızda uygun performans elde etmek için doku, gölge, pathfinding ve LOD ayarlarını indirmeniz gerekebilir. Saelig, özel masaüstü donanımında en iyi şekilde çalışır, dizüstü bilgisayarlarda performans geniş ölçüde değişebilir.

Önerilen: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 4 çekirdek veya daha fazla Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Minimum gereksinimlerde GPU'lardan daha iyi bir şey, 2GB veya daha fazla VRAM ile DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan Ek notlar: Daha yüksek son CPUS ve GPUS, daha yüksek grafik ayarlarını kullanarak daha yüksek performans sağlar.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
80
TELİF HAKKI İHLALİ