Saints Row: The Third Full İndir (Full Package) Oyun indir

Saints Row: Üçüncü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Azizler Satır: Üçüncüsü - Üçüncü sokak azizleri sendika alıyor!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: volisyon

Publisher: Deep Silver

sürüm tarihi: 14 Kas, 2011

tür: açık dünya, eylem, atıcı, macera, rpg

Stilwater'ı kendi için aldıktan sonra, üçüncü sokak azizleri, Saints Sneakers, Azizler Enerji İçecekleri ve Johnny Gat Bobble Başkanı Bebeklerle birlikte Saints Sneakers, Saints Enerji İçecekleri ve Johnny Gat Bobble Başkanı Bebeklerle birlikte Sokak Çetesi'nden evrimleşmiştir.

Azizler stilwater krallarıdır, ancak ünlü statüsü fark edilmedi. Dünyanın her yerinde oyunda piyonlarla birlikte efsanevi bir ceza kardeşliği olan sendika, azizler üzerinde gözünü çevirdi ve haraç talep ediyor. Syndicate'e diz çökmeyi reddetmek için, SteelPort ile mücadeleyi alırsınız, bir bir kez gururlu bir metropol, sendika kontrol altında bir günahın mücadelesi bir şehre indirgenmiştir.

Bir tank paraşütür, Meksikalı bir güreş çetesinde uydu hedefli bir hava saldırısına çağırın ve sizi görülen en çok seks oyuncağını kullanarak sadece bir seks oyuncağını kullanarak kendinizi daha iyi eğitimli bir askeri kuvvete karşı savunun. - Steelport'u ateşe verecek olan savaş. Kayış.

Minimum: OS: Windows® XP İşlemci: 2GHz çift çekirdekli işlemci (Intel® Core 2 Duo veya AMD Athlon ™ X2) veya daha yüksek Bellek: 2GB sistem RAM veya daha fazlası Grafikler: 320 MB Video RAM GPU W / Shader Model 3.0 desteği. NVIDIA® GEFORCE® 8800 serisi veya daha iyi. ATI RADEON ™ HD3800 serisi veya daha iyi DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 10GB Ses:% 100 DirectX® 9.0C uyumlu ses kartı veya eşdeğeri yerleşik ses Co-Op Play: NVIDIA® GEFORCE® 8800 kart, 640 MB video RAM gerektirir. ATI RADEON ™ HD3800 kartları 1GB video RAM gerektirir

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® 7 İşlemci: Herhangi bir dört çekirdek işlemci (Intel® Core I5 ​​veya AMD Phenom ™ II X4) veya 3.0+ çift çekirdekli CPU Bellek: 4GB sistem RAM veya daha fazlası Grafikler: 1GB Video RAM GPU W / Shader Model 4.0 desteği. NVIDIA® GEFORCE® GTX 400 serisi veya daha iyisi. ATI RADEON ™ HD5000 serisi veya daha iyi DirectX®: DirectX® 11 Sabit Disk: 10 GB Ses:% 100 DirectX® 9.0C uyumlu ses kartı veya eşdeğeri yerleşik ses
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
53
TELİF HAKKI İHLALİ