Sakura Dungeon Full İndir (v1.05) Oyun indir

Oyun / 04 July 2016

Sakura Dungeon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sakura Dungeon - Yomi, eski bir tilki ruhu. Doğun bir uykuda uzak dururken zindanınız sizden çalındı. Canavar kızları yakalayın, yağma toplayın, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kanatlı bulut

Publisher: kanatlı bulut

sürüm tarihi: 3 Haz 2016

tür: çıplaklık, olgun, anime, rpg, görsel roman, macera, dönüş tabanlı, rahat

Sen, eski bir tilki ruhu olan Yomi'sin. Siz mühürlüken zindanınız sizden çalındı. Canavar kızları yakalayın, yağma toplayın, zindanın derinliklerini keşfedin ve geri kazanın Bu zindanda paletli oyunda sizin nedir.

Oyun özellikleri

Bu hikayede oyuncular, sevgiyle yaptığı zindanın sahiplerinin ondan alındığını bulmak için birkaç yüz yıllık derin uykudan sonra uyanan eski bir tilki ruhunun rolünü üstlenirler! Bu, alarm için yeterli sebep olmasa da, gücünü de zayıflattı ve onu zayıf ve savunmasız bıraktı. Yakında onu uykumundan uyandıran kahramanca bir şövalye olduğunu ve kısa bir kavgadan sonra ve "müzakere" sonrasında şövalye, zindanı geri almak için bir maceraya katılmaya karar verdi! Birlikte, büyük hazineleri ortaya çıkaracaklar, sırları ve gizli odaları ortaya çıkaracaklar ve canavar kızları işe almak için canavar kızları işe alıyorlar ... hepsi tuzaklardan kaçınırken, tehlikeli düşmanları ve patronları birden fazla katta savaşmak ve yeni zindan rabbinin sapkın planlarını ortaya çıkarmak. Sakura Dungeon'un en önemli mekaniğinden biri, "Capture 'tamircisidir, burada oyuncu onlarla karşılaştıkları canavar kızları yakalayabilecek ve partilerine ekleyebileceklerdir.

Anahtar fetürleri: 6 karaktere kadar güçlü bir partiyi kurun ve kontrol edin! Retro zindan sürünen eylemiyle birinci şahıs görünümü! Becene ve zorluk ayarınıza bağlı olarak 15-25 saatlik oyun ile 3 zorluk ayarları (normal, sert ve abysal)! Savaşmak ve yakalamak için 50'den fazla farklı canavar türü. Hepsini yakalamalıyım! Unlockable CG Galeri ve Sprite Gallery! 30'dan fazla oyun içi kıyafet keşfetmek ve donatmak için! Buhar başarıları! 15 eşsiz arka planlar ve 9 SD İfadeleri ile toplam 15 ticaret kartı!

Minimum: OS: XP + Win + İşlemci: 1.2 GHz Pentium 4 Bellek: 1 GB RAM Grafik: 1280 x 720 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
17
TELİF HAKKI İHLALİ