Sakura Gamer 2 Full İndir Oyun indir

Sakura Gamer 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sakura Gamer 2 - Antisosyal nekohime ve arkadaşlarını (veya severler) takip ederken, Süper popüler ilk başlıklarına, Mikomaid'i geliştirdikleri ve sattıkları için! Sevimli, bazen seksi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kanatlı bulut

Publisher: kanatlı bulut

sürüm tarihi: 12 Aralık, 2019

tür: simülasyon, çıplaklık, olgun, görsel roman, anime, casual

Sakura Gamer olaylarından bu yana bir yıl geçti. Nekohime ve arkadaşları o zamandan beri ilk görsel romanı, Mikomaid, büyük başarılara yayıldı. Daha önce daha büyük bir bütçeyle ve hızla büyüyen bir fanbase ile Nekohime, sıcak bir şekilde beklenen bir devamı yapmaya ve satmaya başladı: Mikomaid 2.

Ne yazık ki, her gümüş astarın bir bulut vardır. Mikomaid'in Acclawima hiçbir şekilde evrensel olmasaydı ve olumsuz basın, ilk başlığın ilk başlığının kahramanımızı aşağı indirmeye başladığı için bakıyor. Nekohime'nın özgüveninin güvenini bayrağa başlar ve yakında tüm yaşam seçimlerinden şüphelenmeye başlar.

Bir görsel roman yazar olmak bir hataydı mı? Belki de bir bilgisayar tamir teknisyeni kalmalıydı!

NekoHime'nın şüpheleri, Mikomaid'i (ve genel olarak görsel romanlar) küçümseyen sıcak başlı bir genç kadının olan Kurumi'ye geçtiğinde daha fazla birleşikdır. Nekohime ne yapacak?!

Yakın arkadaşları ve diğer geliştiricileri, Suki ve Yoncası ile bağlarını koruyabilecek mi? Kendi kendine şüphe eden kendi sakatlığını aşabilir mi? Mikomaid 2 selefi kadar popüler olacak ...

Aksi takdirde Sayo olarak bilinir, Nekohime bu hikayenin kahramanıdır. Endişeli, hecece ve kendinden şüphe duymaya meyillidir, o yapımda bir kapatma. Eğer arkadaşları için değilse, onu zaten topluma geri çevirmiş olabilir.

Kusurlarının farkındaydı ve hem kendisini hem de onu (kuşkusuz ayakkabısı) yazısını geliştirmek için çok çalışıyor. En iyisini yap, Nekohime! Yapabilirsin!

Aksi takdirde Chika olarak bilinen Yonca, Nekohime'nın uzun zamandır arkadaşı ve Stalwart destekçisidir. Sakura Gamer'daki seçimlerinize göre, daha fazla bir şey olabilir.

Yonca, spunky, neşeli, saçma olmayan bir GAL'dir ve Ditzy görünmesine rağmen, hayatı tavsiyede bulunmakta şaşırtıcı derecede iyidir. Bir krizde güvenilir, ona ihtiyacın olduğunda her zaman orada! Yoncaya güvenebilirsiniz!

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: 1.2 GHz Pentium 4 Bellek: 400 MB RAM Grafik: 1280 x 720 Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ