Sakura Sakura Full İndir Oyun indir

Sakura Sakura full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sakura Sakura, iki zorba Sakuras ve hafif yürekli aşk üçgeni hakkında romantik bir komedidir. Karmaşık bir şekilde gezinmeye çalışırken Tohru Inaba'nın hikayesini takip edin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hiqosoft

Publisher: Sol tuşuna basın

sürüm tarihi: 19 Kas, 2018

tür: çıplaklık, görsel romanı, anime, casual

Sakura Sakura, iki zorba Sakuras ve hafif yürekli aşk üçgeni hakkında romantik bir komedi. Karmaşık Bok Testere Testere Gezinmeyi denemeye çalıştığı için Tohru Inaba'nın hikayesini takip edin.

Dorm Guardian'a karşı okul koruyucusu

Tohru Inaba, her zaman ortak bir hayat yaşadığını hayal etmiştir. Bu yüzden, nihayet ünlü Rintoku Akademisi'ne aktarmayı başardığında, hemen iki Sakuras için topukların üstüne düştü!

Nanako Sakura'nın sınıfları sıkı, ama evde zorba bir anneye dönüşüyor.

Sakura Kirishima, soğuk ve düşmanca görünebilir, ancak her zaman sınıf temsilcisi olarak yardım eli ödünç vermeye hazırdır.

Bu iki kız, tohru için dışa doğru kayıtsızdır, ancak üçünü bir araya getirin ve kıvılcımlar uçmaya başlar.

Sakura renkli bahar mevsiminde, hafif yürekli bir aşk üçgeninde iki telaşlı Sakuras yakalandı.

Anahtar fetürleri: Her biri kendi aşk üçgenleriyle iki farklı kahramanın ayakkabılarına adım atın. Japonca sesli bir rastlayan romantik bir görsel roman. CG Gallery özelliğiyle dokunaklı ve komik CG sahneleri yeniden yaşayın. Müzik galerisindeki oyunun en sevdiğiniz melodilerini dinleyin.

Minimum: OS: Windows 98+ İşlemci: Pentium III 500 MHz veya daha yüksek Bellek: 256 MB RAM Grafikler: Dahili GPU Depolama: 7 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
118
TELİF HAKKI İHLALİ