Samsa and the Knights of Light Full İndir Oyun indir

Oyun / 15 December 2015

SAMSA ve ışık full ücretsiz indirme şövalyeleri PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. SAMSA ve Işık Şövalyeleri - Kahraman Olun; Ya da değil .... Size kalmış! SAMSA ve ışık şövalyeleri 2D retro tarzı ile bir RPG oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ATIXX, ClorithStudio

Publisher: clorithstudio

sürüm tarihi: 2 Aralık, 2015

tür: macera, rpg

kahraman olun; Ya da değil ... .it sana kalmış!

SAMSA ve ışık şövalyeleri 2D retro tarzı ile bir RPG oyunudur. Oyun sizi SAMSA'nın hikayesine götürür, dünyayı kurtarmak isteyen güçlü ama tembel bir şeytan, yolu. Her eylem için onu yargılanan bir topluma karşı giderken SAMSA, bir kitabı kapak için yargılamamanız gerektiğini gösterebilir.

SAMSA, hikayedeki ana karakterdir ve adı, kaydedildiği yerden gelen yer "Gölge" anlamına gelir. Oyunda, her biri kendi yetenekleri ve kişiliğiyle farklı karakterler bulacaksınız.

Çalışmak, savaşmak ve karakterinizin itibarını büyütmek zorunda kalacaksınız. Bir tarihte bile dışarı çıkıp birkaç tane almaya çalışabilirsiniz.

Seçim sizindir, olmak istediğiniz şey olun ve hatırlamak istediğiniz gibi yaşayın.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) veya Windows® 7 veya Windows® 8. İşlemci: Çift çekirdekli CPU veya daha iyi Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Microsoft® DirectX® 10.0 uyumlu kart veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut Alan Ses kartı: Microsoft® DirectX® 10.0 uyumlu ses kartı veya daha iyi

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) veya Windows® 7 veya Windows® 8. İşlemci: Çift çekirdekli CPU veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Microsoft® DirectX® 10.0 uyumlu kart veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut Alan Ses kartı: Microsoft® DirectX® 10.0 uyumlu ses kartı veya daha iyi
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
20
TELİF HAKKI İHLALİ