SanctuaryRPG: Black Edition Full İndir (2.3.1) Oyun indir

Oyun / 12 March 2013

SancTuaryRPG: Black Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. SancTuaryRPG: Black Edition, ASCII macerasını taramak komik ve stratejik bir dönüş tabanlı zindandır. Hem roguelikes hem de japon rpgs, oyun için ağır ilham çizme.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Black Shell Games

Publisher: Black Shell Media

sürüm tarihi: 13 Şub, 2015

tür: rpg, macera, metin tabanlı, strateji, eylem, gündelik

Buhar platformunu ödüllendirmek için dünyanın ilk tam olarak ASCII oyunu olarak, Sanctuaryrpg: Black Edition, komik ve stratejik bir dönüş tabanlı zindan sürünen maceradır. Hem Roguelikes hem de Japon RPG'lerden ağır ilham çizme, oyun, güçlü bir aksiyon-rpg ilham mücadele sistemi ile tamamlanan gerçekten zorlayıcı bir rol yapma deneyimi sunmak için titizlikle tasarlandı.

Black Edition, tüm yeni prosedür açıdan üretilen sanat eserleriyle klasik sanctuaryrpg formülüne, ayrıca keşfedilecek alanların bolluğunu, ustaları, ustalaşma becerilerini, ustalaşma becerilerini ve toplanması için bir pethora üzerine inşa ediyor. Valiant bir kahraman ya da korkunç bir kötülük olsanız da, sığınağın kaderi sizin elinizdedir.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Retro ASCII grafikleriyle geçmişten bir patlamanın tadını çıkarın Klasik roguelie eylemi ile engin zindanlarla seyahat Yüzlerce saat süren sürükleyici oyun yaşayın Stratejilerinizi şık bir savaş sistemi ile çalışmak için koyun 160'dan fazla sınıf ve ırk kombinasyonu ile denemek için 1400'den fazla silah ve zırhla düşmanlarınızı enkaz Orijinal 8-bit Chiptune Soundtrack'a sallayın

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.0 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Entegre Grafikler Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: Entegre ses Ek notlar: Toaster uyumlu! (Ama gerçekten değil)
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ