Sang-Froid – Tales of Werewolves Oyun indir

Oyun / 20 June 2013

Sang-froid - kurt adamların masalları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sang-froid - kurt adamların masalları - eylemi ve stratejiyi benzersiz bir şekilde birleştirmek, SANG-FROID: Kurt adamların masalları sizi en çok satan ... olarak yazılmış bir epik folkale içine taşır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Artifice Studio

Publisher: Artifice Studio

sürüm tarihi: 5 Nis, 2013

tür: strateji, kule savunma, aksiyon, rpg, macera

eylemi ve stratejiyi eşsiz bir şekilde birleştirerek, SANG-FROID: Kurt Kurtları Masalları, sizi en çok satan Kanada Yazar Bryan Perro (Amos Daragon, Wariwulf) ile birlikte, iki fahişenin sahip olacağı Şeytanın kendisi tarafından takip edilen kız kardeşlerini kurtarmak için farklılıklarını bir kenara koymak!

Ancak bu sefer, saf kaba gücü, düşmanlarınız olduğundan daha güçlü olduğu için günü kurtarmak için yeterli olmaz. Yalnızca Wit'leriniz ve ustaca tuzakları kurmak için ustaca tuzakları birleştirebilme yeteneği size, güneşin kırılgan orman parçanızda tekrar görme şansını verecektir ...

Temel özellikler

Stratejinizi planlayın! - Ormanınızı, ölümcül oldukları kadar yaratıcı olan her türlü tuzakla doldurmak için gün boyunca sakinlikten yararlanın.

düşmanlarını avla! - Gece düştüğünde, rüzgarı kullanın ve yemleri yemi kullanarak tuzaklarınıza karıştırın ... Ama dikkat edin! İzleyeceğiniz canavarların avı olmadığınızdan emin olmak için sürekli bekçi olmalısınız!

kahramanca dövüş! - eğer canavarlardan bazıları tuzaklarınızı geçerse, kanlı olduğunda budur! Öncelikle onları güvenilir bir tüfekle vurabilir ve sonra balta ile katledilerek hayatta kalanları ortadan kaldırabilirsiniz! Aksiyon ve karanfil garantisi!

Avantajınıza korku kullanın! - Oyunun tüm mekaniği, düşmanınızı en iyi silahınızı korkutmak için yeteneğinizi geliştiren yenilikçi korku faktörü kavramının etrafında döner. Örneğin, kurtları korkutmak ve paketlerini saçmak için ateş kullanın.

Karakterinizi özelleştirin! - İki O'Carroll Brothers'tan birini seçin ve rol oynama oyunlarına (RPGS) dayalı bir beceri sistemi kullanarak karakterinizi geliştirin, kahramanınızı güçlü olduğu kadar benzersizdir!

Zengin bir evren keşfedin! - 19. yüzyıl Kanada'da, LEGEND'lerin lore ve harikalarla dolu bir dünyada tarihi buluştuğu 19. yüzyılda yapıştırın. Tarihsel silah ve eşyaları satın al, efsanevi hayvanlarla savaşın ve kurt adamları hakkında gerçeği ortaya çıkarın ...

Minimum: OS: Windows XP, Vista veya 7 İşlemci: Çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 9 Serisi veya daha iyi veya ATI HD4000 serisi veya daha iyi. DirectX®: 9.0C Sabit Sürücü: 4 GB HD Boşluk Ek: Bu oyun, 1280x720 @ 60hrz (32 bit) çözünürlüğü destekleyen bir monitör gerektirir.

Önerilen: OS: Windows XP, Vista veya 7 İşlemci: Intel Core i5 veya daha iyi veya AMD eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 9 Serisi veya daha iyi veya ATI HD4000 serisi veya daha iyi. DirectX®: 9.0C Sabit Sürücü: 4 GB HD Boşluk Ek: Bu oyun, 1280x720 @ 60hrz (32 bit) çözünürlüğü destekleyen bir monitör gerektirir.
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3
17
TELİF HAKKI İHLALİ