Santa Claws Full İndir Oyun indir

Noel Baba pençeleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Noel Baba pençeleri - uyurken seni görüyor. Ne zaman uyandığını biliyor. Kötü olduğunuzu veya iyi olup olmadığını biliyor. Öyleyse iyi olsun ... iyilik sake için ... Noel Baba pençeleri şehre geliyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Adam Delase

Publisher: Adam Delase

sürüm tarihi: 13 Aralık, 2019

tür: eylem, macera, korku

Noel Baba pençeleri şehre geliyor.

10:00, daha yeni eve geldin. İçeri girip kapı arkanızda çarpıyorsunuz, ama seni selamlamak için orada yok. Ailen etrafta değil, gece için dışarı çıktılar. Arkasında kalan basit bir talimat kümesi var. Santa pençeleri gelmeden önce yatağa gidin ve ne yaparsanız yapın, onun için kalan kurabiyeleri yemeyin.

kesinlikle bir ısırık olsa da zarar veremedi ...?

Noel Baba pençeleri bir Noel temalı korku mini oyundur. Noel arifesinde basit bir talimat kümesi ile evde yalnız kaldınız. Gece yarısına kadar yatağa gidin ve Noel Baba'ya bırakılan çerezleri yemeyin. Yaramaz mısın ve Noel Baba pençelerinin gazabını getirecek misin? Yoksa gelecek yıl Noel'i tekrar görmek için iyi olur ve yaşayacak mısın?

Uyurken seni görüyor. Ne zaman uyandığını biliyor. Kötü olduğunuzu veya iyi olup olmadığını biliyor. Öyleyse iyi olsun ... iyilik aşkına ... Noel Baba pençeleri şehre geliyor.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 + İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) yeteneklerine sahip grafik kartı. DirectX: Sürüm 10 Depolama: 350 MB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 SP1 + İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) yeteneklerine sahip grafik kartı. DirectX: Sürüm 10 Depolama: 350 MB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
28
TELİF HAKKI İHLALİ