Santa Girls Full İndir Oyun indir

Santa kızlar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Noel Baba kızları - bir Noel temalı yetişkin romantizm görsel romanı, bir erkek kahramanı takip ederek, Paradise Covenin yeni süper pazarındaki Noel Baba'nın kadın yardımcılarını yönettiğinde bir erkek kahramanı izliyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dharker Studio

Publisher: Dharker Studio

sürüm tarihi: 6 Aralık, 2019

tür: çıplaklık, gündelik, anime, görsel romanı, olgun

Bir Noel temalı yetişkin romantizm görsel romanı, bir erkek kahramanı takip ederken, Paradise Cove'nin yeni süper pazarındaki Noel Baba'nın kadın yardımcılarını yönettiği için bir erkek kahramanı takip ediyor. Noel Etkinliğini Başarı Yapabilecek ve Muhtemelen Gibi Sevgiyi Bulabilecek misiniz, Kararınız oyun olaylarını ve son bitenleri değiştirecek olan birçok seçenekleri olan oyunlar sonucunu belirleyecektir.

Oyun, çalışırken tanımak için dört kadın karakter içermektedir.

Oyun özellikleri

Anahtar fetürleri: Oyun aracılığıyla çoklu sonlar ve rotalar Harem sonu gibi kilidini açmak için özel gizli sonlar. Kredi Sonrası Kredi Sonrası Epilogu Kızlarla romantik ilişkiler kurmak ya da sadece bir kaçmak. Şaşırtıcı yapıt çizimler ve kilidini açmak için görüntü galerisi.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.66 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 1920 × 1080 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2.50 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1920 × 1080 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
28
TELİF HAKKI İHLALİ