Sasel RPG Full İndir Oyun indir

sasel rpg full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sasel RPG - Sasel, ustanın ve kölelerinin yeni ve destansı RPG macerasında artimenlerinden kaçınmasına yardımcı olur!

Oyun değerlendirmesi.

geliştirici: thadius

Publisher: thadius

sürüm tarihi: 8 Eki, 2020

tür: macera, rpg

2D atmosferi ve klasik bir RPG oyun stili ile Sasel, Saseland dünyasını ustanın korkunç pençelerinden kurtarmanın zor bir misyonuna sahip olacak. Bu, her zaman tapan Zas ZAS'ın ritüelini müdahale edecektir ve birkaç tanıdıklarının kendi kölelerinin olacağı Will'de bir dünya yaratmayı başaracak. Sasel'in bu yeni yerde sonsuza dek tuzağa düştüğü ve gerçeklikte problemleri sevmeye neden olamayacağı her şeyi parmaklarınızın ucunda olan her şeyi yapacaklar. Tabii ki, korkunç bir ustaya sahip olmayan şey, bu dünyayı doldurmayı başardığı gibi, Sasel'in sahip olabileceği en iyi yoldaşlara da getirildiği gibi, aynı zamanda cemaatler.

Sasel'den kaçınırlar ve arkadaşları onu sevdiğim herkesi etkiliyor mu? Son kelimenin var!

Özellikler:

Anahtar fetürleri: 4 müttefike kadar bir grupla dönüşler. Kafalara karşı gerçek zamanlı olarak savaş. Sasel'in karakterleri ve karakteristik düşmanları. Sasel'in sesleri ve taklitleri. Birçok bulmaca ve çeşitli mazmorras. Sasel'e ve onu çevreleyen her şeye referansla sürekli detaylarla dolu bir dünya. Bulmacanın çözümünü bildiğiniz Malay Cayo modu.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® 7/8/8.1 / 10 (32bit / 64bit) İşlemci: Intel Core2 Duo veya En İyisi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 Adapted GPU Depolama: 210 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
90
TELİF HAKKI İHLALİ