School Tycoon Full İndir Oyun indir

Oyun / 14 August 2013

Baharatlı Bakkallar: Çocukluk Çağı Anılarına, Klasik Strateji Simülasyonu İş Şifrelemesi Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te Cracked. Baharatlı Bakkallar: Klasik Stratejik Simülasyon Şifrelemesi - Unutulmaz Yaşta, Her Şey Size Geri Bakın çocukluğun. Bu el boyaması ile bir iş oyunudur ....

Oyun değerlendirmesi

West: Wechat Popüler Numarası: Meng Stone

Yayıncı: Wechat Popüler Numarası: Meng Stone

Çıkış tarihi: 2 Nis, 2018

tür: simülasyon, rpg, strateji, gündelik

Unutulmaz ajanın içinde. Bu oyun, bu oyun, bu oyun, sen, çocukluğuna.

Bu, el boyaması tarzı, tanıdık eski caddeleri, dünyaya kadar ilkokul kapısı ve sizi çocukluğunuzun kaygısız günlerine geri getiren çeşitli şeyler olan bir iş oyunudur. Oyuncu kızını kaybeden bir baba olarak hareket edecek. Onu bulmak için, hareketli bir market açın, farklı insanlarla tanışın, birçok hikaye yaşayın, kızınızın ipucunu edinirsiniz. Oyun, çocukluğunuzun birçok iyi anısını uyandıracak güçlü bir nostaljik atmosfere sahiptir.

[arsa]

Eski ağaçlar gün batımının altında eski sokaklar, sadece siyah ve beyaz olan eski fotoğraflar. Ne yazık ki, kader her zaman benimle şaka yapmayı seviyor. Kızım kaybediyor. Bütün paramı harcıyorum. onu bulmak için, dünyada dolaşıp daha fazla insanın bunu bilmesine izin vermek için, bir şey satan küçük bir sepeti itmeye, farklı insanlarla iletişim kurmaya ve dünyanın sıcak ve soğuklarını deneyimlemeye karar verdim. ben Umarım müşterilerden hoşlanırlar. Bu sizi çocukluk duygularınızı hatırlayacak ve değerlendirmenizi sağlar. İnan bana, baharatlı bir tycoon olacak ve bir gün hayatımın zirvesine ulaşacağım.

çiçeklerle pencere, falsed, eksik ve aile, yaşlı bir adam için yanlış beni yanlış! Ama her zaman kızımla birleşim gününü dört gözle bekliyorum

[Özellikler]

1.A nostaljik el boyaması tarzı, masum anılarınızı uyandırır. Farklı nesne türlerini toplayarak, kendinizi hafızada bulabilir ve uzun ömürlü masum anıları yaşayabilirsiniz.

2. APM'nizi gösterin. Çocuk çeşitlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlerinizi farklı müşterilere mümkün olduğunca çabuk sürükleyebilmeniz gerekir. Ne kadar çok müşteri varsa, o kadar fazla ödül alırsınız.

3. Enfes simülasyon yönetim sistemi. Daha dikkatli düşünmeniz gerekir, sahip olduğunuz her kuruş kullanın, hayatta kalın ve kızınızı bulun.

4. Çoklu sonlar. Farklı seçenekleriniz ve farklı iş yapmanın farklı yollarınız, gerçek yaşam gibi farklı sonlar ve küçük bir kelebeğin kanat titreşimi pasifik bir şoka neden olabilir.

Minimum: OS: WinXP İşlemci: Intel Core2 Duo Bellek: 1.5 GB RAM Grafikler: NVIDIA 7800 / ATI X1800 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: çevrimiçi olmadan

Yeniden Okuma: OS: Win7 İşlemci: Intel Core I3 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA 7800 / ATI X1800 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: çevrimiçi olmadan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ