Scooby Doo! & Looney Tunes Cartoon Universe: Adventure Full İndir Oyun indir

Scooby Doo! & amp; Looney Tunes Çizgi Film Evren: Macera Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Scooby Doo! & amp; Looney Tunes Çizgi Film Evren: Macera - Scooby, Shaggy ve Gizem Makinesi Çetesinin geri kalanı ile Kraken Koyu'nun gizemini çözün.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Wayforward Technologies Inc.

Publisher: Warner Bros. Interactive Entertainment

sürüm tarihi: 16 Tem, 2014

tür: eylem, gündelik, macera

Scooby ve arkadaşlarınızla gizemlere katılın ve Scooby Doo'da Looney Tunes'in Zany Dünyalarına sıçrayın! & amp; Looney Tunes Çizgi Film Evren: Macera. Scooby, Shaggy ve Gizem Makinesi Çetesinin geri kalanı ile Kraken Koyu'nun gizemini çözün veya kao'yu yaratan korkunç kusurlu MOCME ürünlerinin arkasında olan böcek ve Daffy keşfedilmesine yardımcı olur. Bu heyecan verici çizgi film dünyasında gizemlerin kilidini açarken bulmacaları çöz ve düşmanlarla savaşın. Hediyeler, kasalar ve hazine sandıklarını bulun ve karakterinizi özelleştirmek ve özel yetenek yükseltmeleri ile onları güçlendirmek için topladığınız yağmuru kullanın.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: 16 harita ve 5 patron savaşı içeren yukarıdan aşağıya bir aksiyon / macera platformu. Looney Tunes ve Scooby Doo'nun tanınabilir dünyalarını keşfedin - çocuklar ve kızlar tarafından sevilen! Seni özelleştirin! Temalı kıyafetler veya karıştırıp eşleştirin ve olmak istediğiniz kadar soğuk olması için kıyafetleri karıştırın. Kendinizi düşen örslerden korumak için bir şemsiye kullanırken, iç çizgi karakterinizi ortaya çıkarın, boks eldiveni ve daha fazlasını vuran bir tokmak kullanın. Paraları toplayın ve karakterinizi yükseltmek için Gizli Ödülleri Keşfedin.

Minimum: OS: 32 bit: Vista, Windows 7, Windows 8 İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 1.8GHz veya AMD Athlon X2 2 2.3GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: GeForce 6600 256MB veya Radeon X1600 256MB DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: 32 bit: Vista, Windows 7, Windows 8 İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4GHz veya AMD Athlon X2 2.8GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: GeForce 8800 GTS 256MB veya Radeon HD 3850 256MB DirectX: Sürüm 9.0c
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
50
TELİF HAKKI İHLALİ