Scourge: Outbreak Full İndir Oyun indir

Scourge: Salgın full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Scourge: Salgın - Nogari Adası'ndaki yolunuzu yankı takımı olarak patlatın. Yolunda duran her şeyi ezmek için yıkıcı bir silah ve özel yetenek kullanmak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: tragnarion Studios

Publisher: bitbox s.l.

Çıkış tarihi: 2 Nis, 2014

Tür: Eylem, Sci-Fi, Shooter

Yıl 2026'dır ve dünya, 'Ambrosia' adlı güçlü bir yeni enerji kaynağının yaratıcıları olan Gölgelik Nogari Corporation tarafından gölgelerden yönetiliyor. Dünyanın nüfusuna bilinmeyen Ambrosia, Nogari'nin mülkiyetinde gizemli bir göktaşı fragmanı üzerinde yürütülen araştırmanın ürünüdür; korumak için her şeyi yapacak bir şey. Yalnızca bir organizasyon, Nogari Corporation'ı meydan okumaya ve meydan okumaya cesaret: Tarn Girişimi - Ambrosia'nın arkasındaki gerçeği ortaya çıkaran ve dünyadaki Nogari'nin demir kavramasını kıran hakları açığa vuran anonim bir anti-kurumsal sabotaj grubu.

"Scourge: Outbreak" sizi, Nogari'ye karşı belirleyici bir darbe vermek için TARN inisiyatifinin işe alınan seçkin bir paralı asker grubundaki Echo Kadro'nun botlarına koyar. Diğer tarn takımları saptırıcı saldırılarla görevlendirildiğinde, Echo'nun amacı en önemli olanıdır: ilk, ilk olarak, Dr Reisbeck'i bulmak ve kurtarmak, Tarn's Nogari içindeki çift ajan; İkincisi, göktaşı fragmanının bir parçasını Nogari'nin laboratuarlarında derin tutulması. Nogari'nin "Ambrosia" yakıt teknolojisinin arkasındaki uğursuz gerçeği keşfetmek için savaşırken, yolunuza dayanan her şeyi ezmek için yıkıcı bir silah ve özel yetenek kullanmaktadır.

, 4 oyuncuya kadar bir CO-OP özellikli kampanyası, devam eden seanslara kolayca katılmak için tam atlama / atlama desteği ile. Sadece karakterinizin gördüğü ve arkadaşlarınızla ne gördüğü şeylerle birlikte nasıl uytuklarını çözün!

Kampanyada kazanılan tüm XP ve oyun perks, 8 oyunculu çok oyunculu modlarda sizinle birlikte kalmak, nerede Scourge: Salgının Hızlı tempolu DeathMatch tarzı, Takım DeathMatch ve Capture-Bayrağı Ödüller Hızlı refleksler, kaşıntılı parmaklar ve Sürekli hareket! 5 Ölüm Dolu Çok Oyunculu Haritalar sizi bekliyor, Nogari Adası'nın üstünlüğü için mücadele olarak Echo Squad ve Nogari Güvenlik Kuvvetleri arasında karnavaya devam etme şansını sunuyor!

Minimum: OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 ve Windows 8 İşlemci: İşlemci Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2 veya eşdeğeri, 1.86 GHz'de veya daha büyük Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Video Kart DirectX 9.0C uyumlu, 256 MB VRAM; NVIDIA GEFORCE 7900 GS, ATI RADEON HD 2600 PRO 256 MB veya daha büyük DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: SoundCard DirectX 9.0C uyumlu, 16 bit
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
69
TELİF HAKKI İHLALİ