Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure Full İndir Oyun indir

scribblenauts masked: bir DC çizgi roman macera full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Scribblenauts Masked: Bir DC Comics Macerası - Scribblenauts'ta Maskeli: Bir DC Comics Macera, Maxwell, Batman ™, Superman ™ ve Adalet League ™ 'nın geri kalanı ile birleşiyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 5. hücre ortamı

Publisher: Warner Bros. Interactive Entertainment

sürüm tarihi: 24 Eylül, 2013

tür: macera, eylem, gündelik, strateji, bulmaca, açık dünya

Scribblenauts'ta maskelenmiş: Bir DC çizgi roman macerası, Maxwell, Batman ™, Superman ™ ve Adalet League ™ 'nın geri kalanını DC çizgi romanlı evrenine geri yüklemek için birleşir.

Gotham City ™, Metropolis ™, Atlantis ™ ve DC Comics Evreninden gelen diğer ikonik yerler aracılığıyla heyecan verici, aksiyon dolu bir maceradaki en güçlü kötülüklerle savaşırken hayal gücünüze meydan oku. Mevcut DC çizgi roman karakterinin parçalarından tamamen orijinal nesneleri işleyerek tamamen yeni kahramanınızla (veya kötü adam!) Ardından, kreasyonlarınıza benzersiz özellikler atayın ve bulmacaları çözmek için bunları kullanın veya oyunlarda kullanabilecekleri arkadaşlarınızla - çevrimiçi olarak paylaşın.

Temel özellikler

DC çizgi romanlı evren: En sevdiğiniz DC çizgi roman karakterinin ve nesnelerinin binlerce'ünü toplayın - hepsi benzersiz Scribblenauts Sanat Tarzında çizilmiş!

Heroic feats: Her oynadığınızda sürekli farklı görevler üreten yeni, dinamik bulmacalarla bağımlılık yapıcı tekrarlanabilirliğin tadını çıkarın.

Kahraman yaratıcısı: Geniş DC Comics Evreninden mevcut nesnelerin parçalarını kullanarak kendi kişiselleştirilmiş süper kahramanınızı veya kötü adamınızı oluşturun, düzenleyin ve paylaşın. Wonder Joker, arkadaşınızın yarasa Bain'e karşı nasıl istiflenecek?

BatComputer'ı tanıtmak: Satmak için bu mükemmel nesneyi aramak için yardıma mı ihtiyacınız var? DC Comics Evreninden gelen her nesnenin adlarını ve açıklamalarını listeleyen oyun içi ansiklopediyi referans edin.

Minimum: OS: Windows XP veya daha yüksek İşlemci: AMD Atholon 64 x2 Dual-Core 4000+ veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: ATI X1800 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP veya daha yüksek İşlemci: Intel Core 2 Duo işlemci 2.0GHz veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA 7800 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
90
TELİF HAKKI İHLALİ