Sea Dogs Full İndir Oyun indir

Deniz Köpekleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Deniz köpekleri, hepimizdeki korsan için epik bir rol yapma oyunudur. Dünyada bir isim yapmak için genç bir kaptan olarak yelken yaşına dönüş. Karakterinizi geliştirin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: akella

Publisher: akella

sürüm tarihi: 25 Kas, 2000

tür: rpg, eylem, açık dünya

Deniz Köpekleri, hepimizdeki korsan için epik bir rol yapma oyunudur. Dünyada bir isim yapmak için genç bir kaptan olarak yelken yaşına dönüş. Karakterinizi mütevazi başlangıçlardan geliştirin ve ülkeniz veya kendiniz için tüm adaları kontrol etmeye kalkar. Bağımlılığınızı üç ülkeden birine verebilir veya sadece kendinize yalnızca kendinize bir Swashbuckling Korsan olarak hizmet verebilirsiniz. Servetinizi ve itibarınızı oluşturun ve daha büyük gemiler ve daha iyi mürettebat edinmek için kullanın. Diğer gemileri veya kalıntıları saldırmak ve yakalamak için size katılmak için diğer kaptanları işe alın. Nereye gidersen ve yaptığın şey sana kalmış. Deniz köpeklerindeki seçenekler sonsuzdur ve bu yüzden eğlencelidir.

Oyun sırasında dört taraftan (İngiliz, Fransızca, İspanyolca veya Korsan) (İngiliz, Fransızca, İspanyol veya Korsan) olarak oynayın.

Doğrusal olmayan kampanya, oyuncuların görevleri seçmelerine veya oyunu istedikleri şekilde oynamalarına izin verir.

20 farklı gemi türü, küçük teknelerden büyük savaş gemilerine kadar seçilir.

Konum'a özgü gemi hasarı, yelkenlerini alevlere göndermenize, direği güverteye çökmesini veya gövdedeki delikleri vurmanıza izin verir.

Gündüz ve gece döngüsü ile gerçekçi ve dinamik rüzgar ve hava durumu etkileri.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 1.8 GHz işlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Nvidia GeForce, AMD Radeon DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Deniz köpekleri Intel entegre grafik kartlarını desteklemez. Deniz köpekleri bir NVIDIA GeForce veya AMD Radeon grafik cihazını gerektirir. IntelHD veya Çoklu GPU yapılandırmaları bu oyunla desteklenmiyor.

Önerilen: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 1.8 GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce, AMD Radeon DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Deniz köpekleri Intel entegre grafik kartlarını desteklemez. Deniz köpekleri bir NVIDIA GeForce veya AMD Radeon grafik cihazını gerektirir. IntelHD veya Çoklu GPU yapılandırmaları bu oyunla desteklenmiyor.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
29
TELİF HAKKI İHLALİ