Sea of Lies: Beneath the Surface Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Oyun / 11 June 2017

Yalanlar Deniz: Yüzey toplayıcının baskısının altında full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yalan Denizi: Yüzey koleksiyonunun baskısının altında - sen bir cerrahın. Bir şeyle başa çıkabilirsin, değil mi?!.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

EIPIX Gururla Sevgili Yalanlar Serisi'nin bir sonraki taksitini sunar! Hoşgeldiniz, Doktor! Korsan saldırılarında bir artışla, ekibin geminin cerrahı olarak katılmanız istendi. Normal bir yolculuk ne olmalıdır, hızlı bir şekilde dev deniz canavarlarıyla dolu bir göreve dönüşür ve casusluk yapar. Saldırıların gerçekten arkasında kim olduğunu keşfetmek size kalmış. Çok geç olmadan yoldaşlarınıza yardımcı olmak için gerekenlere sahip misiniz? Gizli nesneleri bulun ve yol boyunca yardımcı olmak için bulmacaları çözün.

Yalanlar Denizi'nü oynayın: İrtaat koleksiyoncunun baskısının gelgit

Anahtar fetürleri: Bonus Bölümünde Korsanların Lair'deki ölüm sefaz maceralarına devam edin! Yararlı tavsiyeler için strateji rehberine danışın. Koleksiyon ve Hatıra Eşyası için muhteşem yerler arayın. Mini oyunları tekrar oynatın, Konsept Art, Duvar Kağıtları ve daha fazlasını görüntüleyin!

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.0 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 814 MB
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ