Sea of Lies: Tide of Treachery Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Oyun / 11 June 2017

Yalanlar Deniz: İthalatçı koleksiyoncunun baskısı full ücretsiz indir PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Yalanlar Deniz: İyileşme Toplayıcısının Sürümü Gelgit - Ünlü Deniz Ripper'ı bulabilir ve yakalayabilir misiniz?

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

EIPIX Entertainment Gururla Yalanlar Dizisi Denizinde heyecan verici yeni bir taksit sunar!

"Deniz Ripper" denilen ünlü bir figür, İngiliz Batı Hint Adaları'nın kıyılarında gemi batıyor ve Kraliyet Donanması sizi davayı araştırmak için çağırdı. Sorunları daha ilginç hale getirmek için, deniz Ripper'ın bir sonraki hedefine yeni binmiş olabilirsiniz! Şimdi bu gizemli rakamın arkasındaki gerçeği takip etmelisin - erkek mi yoksa efsane mi? Bulma, kariyerinizi yapabilir ... veya sizi denizin dibine gönderebilir. Bu gizli nesne bulmaca macera oyununda gizem için bir kurs hazırlayın!

Anahtar fetürleri: Deniz Ripper'ın sırrını ortaya çıkarmak için Bonus oyunu oynayın! Yeni zorluklar, daha fazla başarılar ve koleksiyon için fazladan içeriğin kilidini açın! Replay Hops ve Mini Oyunlar! Özel resim, videolar ve orijinal müzik toplayın. Yararlı strateji rehberine erişin.

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.0 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 712 MB
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
30
TELİF HAKKI İHLALİ