Secret Files Sam Peters Full İndir Oyun indir

Gizli Dosyalar: Sam Peters Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gizli Dosyalar: Sam Peters - Bigfoot, Abominable Snowman, Loch Ness Canavar - Cryptozoologlar bu yaratıkları izlemeye ve araştırmaya çalışıyorlar. Biri ayrıca görünür ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: animasyon sanatları

Publisher: Deep Silver

sürüm tarihi: 18 Eki, 2013

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Bigfoot, iğrenç kardan adam, Loch Ness Canavar - Kriptozoologlar bu yaratıkları izlemeye ve araştırmaya çalışıyorlar. Biri, Ashanti halkının Gana'daki efsanelerinde de belirir. Bunlar, insan-benzeri yaratıkları, geceleri ağaçlara gizleyen ve mağdurlarını kanlarını emmek için mağaralarına götüren şeyleri söylerler: Asanbosam. Gazetecinin hemen ardından Sam Peters, teröristlerin neden olduğu bir Endonezya adasındaki volkanik bir patlamadan kaçtılar, patronu onu Afrika'ya gönderiyor. Yakında, Gizemli Bir Krater Gölü olan Bosumtwi'de garip şeyler oluyor. Asanbosam gerçekten var olabilir mi? Sam Peters, gizli dosya serisinin bu heyecan verici masalında cevapları arıyor.

Minimum: OS: Windows® Vista ™ / Windows 7 ™ / Windows 8 ™ İşlemci: Pentium® IV 2 GHz Tek Çekirdekli Eşdeğer veya Daha Yüksek Bellek: 512 MB RAM Grafikler: En az 128 MB RAM ile DirectX® 9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 750 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX® 9 Uyumlu 16 bit-ses kartı (isteğe bağlı)
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
66
TELİF HAKKI İHLALİ