Section 8: Prejudice Full İndir Oyun indir

Oyun / 08 November 2015

BÖLÜM 8: Önyargı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. BÖLÜM 8: Önyargılı bir aksiyon video oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

Tür: Eylem, Sci-Fi, Shooter

BÖLÜM 8: Önyargı, TimeGate Studios tarafından geliştirilmiştir ve Atari tarafından yayınlanır. 4 Mayıs 2011'de piyasaya sürüldü.

Savaş alanında, önyargı birçok form alır, sınır tanımaz ve tüm çatışmaları sürer. Uzak gelecekte, insanlık, gelişmekte olan bir tehdidi karşılayacak kadar korkusuz savunucularını, bunu bildiğimiz gibi tüm insan yaşamını ortadan kaldırmaya kararlıdır. BÖLÜM 8®: PREJUDICE ™, her kararın, ekipmanın takım tabanlı hedefleri aktive etmeden - Battlefield'ı büyük ölçüde etkilediği her kararın, her kararın bulunduğu dinamik savaşa sahip bir bilim kurgu birinci şahıs nişancıdır.

Anahtar fetürleri:

  Alex Corde olarak oynayın ve şu anda tek oyuncu kampanyasındaki insanlığın hayatta kalmasını tehdit eden Sinister İhriyetleri serisini keşfedin. Müttefiklere veya pusu düşmanlarına yardımcı olmak için savaş alanında herhangi bir yerde stratejik bir şekilde ortaya çıktı. Playstyle'ınıza uyacak şekilde yükleme silahları, cephane ve ekipmanı özelleştirin. Taktik avantajlar elde etmeleri için ne zaman ve nerede ihtiyacınız olan dağıtılabilirlik ve araçlarda arayın. Rakipleri kurtarmak için düşen, overdrive ve jetpacks ile gerçek hareketliliği ana. Çok çeşitli dinamik savaş misyonlarını tamamlayın - hava grevlerinin güçlendirilmiş pozisyonlara karşı daha önemli bir konuma sahip olmaktan korunmasını sağlamak. 60'tan fazla silah, ekipman ve yükseltme varyantlarının yıkıcı bir arsenaline erişmek için rütbe ve beceride ilerleyin.

  Minimum:

   OS: Windows® XP / Windows Vista® / Windows® 7 İşlemci: Intel 3.0GHz (tek), 2.0GHz (çift) veya AMD Athlonxp3200 + Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 7800 veya ATI RADEON X1900 (NVIDIA GEFORCE GTX 460 veya daha iyi önerilir) DirectX®: DirectX 9.0 Sabit Sürücü: 5.5 GB Alan Ücretsiz Ses: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
   İndirme Linkleri

   megaup

   i̇ndirme Linki

   meganz

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   i̇ndirme Linki

   uptobox

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   i̇ndirme Linki

   google

   i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ