Seed Hunter 猎源 Full İndir (v13.09.2020) Oyun indir

tohum avcısı 猎源 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tohum Avcısı 猎源 - Tohum Avcısı, Roguelite elemanı olan 2B platformdur. UNIVERSE Etrafında Kayıp Kaynağı Bulma Yabancıdır, ancak ... gezegeninde biraz sorun yaşıyorsunuz.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Wolf Knight

Publisher: 2p oyunları

sürüm tarihi: 21 May, 2020

tür: eylem, macera

Tohum Avcısı Roguelite Aksiyon oyunudur. Bu oyunda, bu oyunda en iyi el sanatları animasyonu, Çin tarzı oyun tasarımını, zengin eşya ve silah alternatiflerimizi deniyoruz.

AX, SWORD & AMP; Kalkan, çift kanatlar, harika bir saksılık, sakız, kunai ve yay. Size 7 tipte 37 farklı silah sunuyoruz.

Her silah için, farklı becerileriniz olacak. Eğer beğendiyseniz, neden daha güçlü olmamak ve beğendiğiniz şekilde oynamıyorsunuz!

Yeni sürümümüzde, iki farklı beceri ağacı tasarlıyoruz. Bundan sonra, tabanınızdan biraz beceri ekleyebilirsiniz ve bu sizi bir sonraki maceranızda daha güçlü hale getirir.

Maceranız için, size şimdiye kadar gördüğümüz en güçlü avcı yaparken size sınırsız oynanabilir tarzı veren 100'den fazla farklı beceri kartı tasarlıyoruz.

Bizim favori oyun kupası gibi, tohum avcısındaki aynı el sanatları animasyonunu kullanıyoruz.

Her zıplamayı ve slaytını kendimiz sıfırdan yaptık. Size muhteşem bir oyun deneyimi verebileceğini diliyoruz.

Minimum: OS: OS Windows 7 İşlemci: Intel CPU Çekirdek I3 / AMD CPU Phenom II X4 940 Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Intel HD 4000 DirectX: Sürüm 12 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: OS Windows 7/8/10 İşlemci: Intel CPU Çekirdek I5 Bellek: 1 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 750TI DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
75
TELİF HAKKI İHLALİ