Seeker 2 Full İndir Oyun indir

Seeker 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Arayan 2 - Alfie ve Elfie'ye tamamen yeni bir maceraya yardım et.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sheer Studios

Publisher: Sheer Studios

sürüm tarihi: 3 Jul, 2020

tür: gündelik, strateji, macera, eylem

İçerik:

50'den fazla seviye

Hızınızı yeni bir zamanlayıcı ile test edin ve en hızlı kim olduğunu görmek için arkadaşlarınıza meydan okuyun.

Haftalık yenileme ile leaderboard sistemi

Neden bu oyunu yaptım:

Bu oyunu yaptım çünkü bu platformda yayınlanan ilk oyunumda ilk oyunumda genişletmek istedim. Temel oyunu aldım ve daha fazla seviyeye sahip olarak ama çekirdek oyununu aynı tutarak genişlettim. Herkesin zevk alması ve keşfedilmesi için yeni seviyeler ekledim. Herkesin zevk alması için başka bir harika oyun yapıp yapamayacağımı görmek istedim.

Bu oyun ne ifade eder:

Seeker 2, rekabet konusunda endişelenmeden oyuncunun oyun oynamaktan zevk alabileceği rahatlatıcı bir hikayeye sahiptir. Arayan 2, oyuncunun eski ve yeni adaları keşfetmek için mümkün olduğunca fazla zaman alabileceği harika bir singleplayer oyunudur. Arayan 2 için içerik, arayanlardan daha fazla güncelleme yapacaktır. Arayıcıyı 2 zaman içinde yeni seviyelerle ve bu oyunun kilometre taşlarını vurduğu yeni bir sistemle yetiştirmek istiyorum. Bu, küçük veya büyük güncellemeler olacaktır. Oyun, rahatlamak ve adil olan bir video oyununun tadını çıkarmak isteyenler içindir.

Oyuna genel bakış:

Seeker 2 Orijinal arayıcı gibi oyun değeri ve eğlence açısından. Arayan 2, hikaye için oynayabileceğiniz veya macerayı arayabileceğiniz stres giderici bir oyundur ve haritayı keşfedin. Arayıcı, uzay gemisini güçlendirmek için beş yıldız bulması gereken Alfie adında sarhoş bir yabancı hakkında. Alfie'nin yıldızları bulmasına ve eve geri dönmesine yardım edin! Oyun, Alfie'nin güç yıldızlarını toplamak için bir macera için kurulduğu bir adada yer almaktadır. Alfie başka bir güneş sisteminden ve güneş sisteminden, yerçekimi kendimizden çok daha yoğun. Alfie, onu almasını bekleyen yerdeki yıldızları arayan seviyenin etrafında uçmak için kullanabilir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5 + Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Nvida GeForce Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
72
TELİF HAKKI İHLALİ