Sense of The Devil Full İndir Oyun indir

Şeytanın hissi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Şeytanın anlamı, sizi en korkunç yaratığı avlamak için epik bir yolculuğa çıkaracak birinci şahıs korku atıcısıdır!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Racing Bros

Publisher: anpa.us

sürüm tarihi: 22 Eyl, 2017

tür: eylem

Oyunun ne hakkında?

Şeytanın duygusu, birinci şahıs korku atıcısıdır, insanlığa sahip olan oyuncuları ormanda derin yaşayan en büyük korkular.

Ayar

Hikaye ortaçağ sürelerinde belirlenir, yani sadece bazı temel silahlar mevcuttur ve dünyanın çoğunluğu hala keşfedilmemiştir.

Arsa

Hikaye, bir avcının size yardım istediği zaman başlar. Onun tek kızı eksik. Görünüşe göre unutulmuş ormana dolaştı ve geri gelmedi. Yer lanetlendiğinden kimse kızının hala hayatta olduğuna inanmaz, hiç kimse bu yerden geri dönmedi. Bununla birlikte, arkadaşınız umuttan vazgeçmeyi reddetti ve çocuğunu bulma şansınız. Yerliler orman hakkında çok konuşmaktan korkuyorlar, sadece gözlerinde korkudan fısıldıyorlar: "Baba Yaga".

Özellikler

Çekim ve zar çeşitleri, küçük, kapsamlı ortamdan sertleşen, cehennem şeytanlar ve türevleri kadar sertleşir.

Silahların büyük cephaneliğiyle yenmek için çoklu patronlar.

yoğun bir atmosfer, keşfedilecek çeşitli yerler ve avlanacak gizemli bir yaratık.

Şeytanın duygusu sizi asla unutmayacağınız bir yolculuğa çıkarır ve sadece yalnız olduğundan emin olmak için her zaman arkanıza bakacaksınız.

Minimum: OS: Windows XP SP3 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) 2 Duo 2.4, AMD Athlon (TM) X2 2.8 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 9600 GS, Radeon HD4000, Shader Model 3.0, 512 MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek notlar: MIN spec'teki veya çevresindeyseniz, Yarım Res dokuları ve düşük grafik seçenekleri ve daha düşük bir çözünürlükte çalışmanız gerekebilir.
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
52
TELİF HAKKI İHLALİ