Shadow Legend VR Full İndir Oyun indir

gölge efsane VR full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gölge Efsanesi VR - Gölge Efsanesi, Hikaye Dışı Ortaçağ Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: vitruviusvr

Publisher: vitruviusvr

sürüm tarihi: 7 Mar, 2019

tür: eylem, macera, rpg, vr

Gölge Efsanesi Hakkında VR

Gölge Efsanesi, yalnızca Anaria'nın ortaçağ alanına daldıran VR için üretilen tek bir oyuncu keşif-RPG'dir. Haçlılarınıza, aleminizin tanrılarının savaşta olduğu bir zamanda Şövalyeler Templar'ın Grand Ustası olarak başlarsınız.

Kendi sesinizi kullanarak tüccarlarla karakterler ve takaslarla konuşun, Gizli hazinesini bulmak için dünyaları keşfedin, Kılıçlar, Yaylar, Eksenler ve Sihirli Silahlardan birini seçin; Epik patronlar ve oyun teklifinin farklı etkileşim grubuna dalın; Köpeğinizle oyun oynarken, atınıza havuç yemeyi, kamp ateşi tarafından biftek pişirme, fırında demir çubukları eritmek, kılıcınızı düzeltmek için örsün üzerinde bir çekiç kullanarak veya fiziksel olarak taşlama tekerleğini fiziksel olarak eğirme yapmak için .

Gölge Efsanesi, kendinizi yalnızca sanal gerçeklikte mümkün olan için yapıştırmanız için yakın bir yaşam benzeri macera yaratma, keşfedilecek, keşfedin ve etkileşimde bulunur.

Temel özellikler

Konuşma Tanınmış Tüccar ve AMP; Karakterler - Seçerseniz, kendi sesini, kendi eşyalarınızı satırken veya kendi eşyalarınızı satırken daha düşük fiyatlar için tüccarlarla veya daha yüksek fiyatlar için tüccarlarla hatta takaslarla ilgilenmek için kendi sesinizi kullanabilirsiniz.

Gerçekçi Envanter Sistemi - Gölge efsanelerindeki her şey toplanır ve her zaman sizinle birlikte taşıdığınız bir hazine sandıkında saklanır. Fiziksel olarak, bir merkezi envanter göğsündeki yağmuru, görev öğelerini ve silahları yönetmek için ellerinizi kullanın.

Savaş ve amp; Grafising- Düşmanlar ile yakın savaşta, kılıcınızı grevlerini parry için kullanır ve kendinize kendi bir saldırısını artırmak için elverişli zaman verin. Düşmanlar, kalmamış grevlerinizi engeller ve kötü zamanlı saldırılarınız için ödeme yapar.

Epik patron dövüşleri - her patron mücadelesi, özellikle VR için tasarlanmıştır, çok sayıda aşamaya sahiptir ve hızlı zamanlanmış saldırılar ve amp gerektirir; Rakibinizi aşağı indirmek için bloklar.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 8 İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 18 GB mevcut alan Ek Notlar: VR Kulaklık Gerekli, 2x USB 3.0 Bağlantı Noktaları

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i7 6700K Eşdeğer veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1070 / AMD eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 12 Depolama: 18 GB mevcut alan Ek Notlar: VR Kulaklık Gerekli, 2x USB 3.0 Bağlantı Noktaları
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
124
TELİF HAKKI İHLALİ