Shadowgrounds PC Full İndir (GOG) Oyun indir

ShadowGrounds Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. ShadowGrounds, patlayıcı savaş dizilerine sahip bir eylem türüdür.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera, korku, bilim-fi, atıcı

ShadowGrounds, Frozenbyte tarafından geliştirilmiştir ve Frozenbyte tarafından yayınlanmaktadır. 8 Mayıs 2006'da piyasaya sürüldü.

ShadowGrounds, patlayıcı savaş dizileri, yenilikçi bir silah yükseltme sistemi ve ilgi çekici bir hikaye ile aksiyon türüne temiz hava solur. Adrenalin-pompalama, yukarıdan aşağıya oyun ve görsel-işitsel havai fişekleri, tek bir bilgisayar (bölünmüş klavye veya joystick) kooperatif operasyonu içeren bu yeni eylem deneyimi için sahneyi ayarlayın.

Anahtar fetürleri:

    Güçlü modifikasyonlarla silah yükseltme. Patron savaşlarında muazzam canavarlarla yüz. Yıkılmaz ortam, arsenalinizle havoc'u kırmanızı sağlar. Gizli bir askeri üs ve yabancı istila edilmiş koloni yeni Atlantis de dahil olmak üzere birçok heyecan verici yerleri ziyaret edin. Büyük uzaylı ordulara karşı NPC müttefikleri ile yan yana savaşın. Yabancı kökenleri araştırmak için güvenlik kameralarını ve bilgisayar günlüklerini kontrol edin. Oyun etkileri ile gerçekçi aydınlatma uzaylıları gölgelerden çıkarır. Korkunç ses efektlerinin ve sadece ShadowGrounds için yapılan heyecan verici bir müzik film müziğinin tadını çıkarın.

    Önerilen:

63
TELİF HAKKI İHLALİ