Shadowrun Returns Full İndir Oyun indir

ShadowRun full ücretsiz indir PC oyunu direk indirda kırılmış durumda ve torrent. Shadowrun döndürür - Shadowrun'un eşsiz cyberpunk-meets-fantastik dünyası, yaklaşık 25 yıl önce yaratılışından bu yana daha büyük bir kült kazandı. Şimdi, Creator Jordan Weisman ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Harebrained Schemes

Publisher: paradox interactive

sürüm tarihi: 25 Tem, 2013

tür: rpg, dönüş tabanlı, bilimkaran, strateji, macera

Adam Magic & Amp; Makine. Yıl 2054'tür. Magic, efsane ve efsanenin güçlü yaratıklarını uyandırarak dünyaya geri döndü. Teknoloji et ve bilinç ile birleşir. Elfler, Trolls, Orks ve Cüceler arasında yürüyüş yaparken, acımasız şirketler dünyayı kurutur. Sen bir ShadowRunner'sun - toplumun saçaklarında, büyük kurumsal arcololojilerin gölgesinde yaşayan bir paralı askerin, gün geçtikçe yetenek ve içgüdüsel olarak hayatta kalmak. Güçlü ya da çaresizce bir işe ihtiyaç duyduğunda, bunu gerekli olan herhangi bir şekilde yapmasını sağlayın.

Seattle Metroplex'in kentsel yayılmasında, gizemli bir katil arayışı sizi, en karanlık gecekondulardan kentin en güçlü megacorps'sine götüren bir izi belirler. Seattle'un gölgelerinin gölgelerinden ortaya çıkması için diğer koşucuların yardımını dikkatlice basmanız ve güçlü teknolojinin ve sihir güçlerini kullanmanız gerekir.

Anahtar fetürleri: Taktik Savaşı Kavrama: Gölgeleri çalıştırdığınızda, her dönüş önemlidir. Eylemlerinizi akıllıca seçin - daha iyi kapağa gidin, Melee'ye şarj edin veya bir ateş topunu bir düşman kalabalığına lob. Elinizde silah ve büyü çeşitliliği ile her dönüş anlamlı seçimler ile doldurulur. Başarılı bir koşu, savaş, teknoloji ve büyülü yeteneklerin doğru dengesi ile bir koşucu ekibini emreder. Beceri tabanlı karakter ilerlemesi: Bir başlangıç ​​karakteri arketype seçin ve oradan oluşturun! Sokak Samuray ve Fiziksel Adeptler, savaş alanına, şamanlara ve büyüleyebilecekleri güçlü müttefiklere hükmetmek ve ölümcül büyü yapmak için gelişmiş savaş becerilerini kullanırken, riggers ve yerliler, bilinçlerini doğrudan dron ve bilgisayar sistemlerine yansıtarak kritik teknolojik destek sağlar. Shadowrun döndüren 'sınıfsız beceri sistemi, karakterinizi seçtiğiniz herhangi bir yönde büyütmenize olanak sağlar. Ruhları bir Ork Şamanı olarak toplama ve siber bir silah uzmanı haline gelmeye başlamak ister misiniz? Yap!

Minimum: OS: Windows XP SP3 / Vista / Windows 7 İşlemci: X86 uyumlu 1.4GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX uyumlu 3D grafik kartı en az 256 MB adresli hafızalı DirectX®: 9.0 Sabit Sürücü: 2 GB HD Boşluk
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ