Shadows of time Full İndir Oyun indir

Zamanın gölgeleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zamanın gölgeleri zorlu bir yukarıdan aşağıya gizli bir oyundur. Sabotaj eşyaları, etrafınızdaki kontrol süresi, onları sürprizle almak için düşmanların arkasında gizlice. Oyun size, benzersiz ... sunuyor

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Geekzebra

Publisher: Geekzebra

sürüm tarihi: 17 Aralık, 2019

tür: eylem, macera

Hikaye

Epic bir macera sizi zamanın gölgesinde bekler, zorlu bir yukarıdan gizli oyun. Sabotaj eşyaları, etrafınızdaki kontrol süresi, onları sürprizle almak için düşmanların arkasında gizlice. Oyun size, benzersiz gizli mekanik sunar. Doğrudan, acımasız bir yaklaşım yapın veya savaşlardan kaçının!

Zamanın gölgelerinin bir üyesi olan Cassiopeia olarak oynuyorsunuz, zaman savaşı sırasında kırılmış bir zaman çizelgesini sabitlemeye adanmış bir halkların organizasyonu. Sessiz prestij, araştırma zirvelerinden biri sipariş tarafından kaçırıldı. Gemiye binmeniz ve geliştirilen zaman teknolojisini edinmelerini engellemelisiniz.

Gameplay

Zamanın gölgelerinde, ne olduğunu bulmak için sessiz prestij zeplinine sızdırmazsınız. Oyun size sabotaj elemanları gibi birçok mekanik sunar, kapı boşluklarına bakın, benzin varillerini patlatıyor ... Sizin için kendi çözümünüz yok.

Yetenekler

Silah: Silahı kullanmanın 2 yolu vardır. Kapak ve yüksek aralık. Genel olarak, ateşlenmesi çok avantajlı değildir, ancak bir şey planlandığı gibi gitmezse yardımcı olabilir. Yakın aralık hançer, düşmanları sessizce almanıza izin verir.

Kontrol süresi: Zamanın taşları, Cassiopeia'nın etrafındaki zamanı kontrol etmesine izin verir. Her birinin özellikleri vardır.

Sabotage: Cassiopeia oyundaki çeşitli şeyleri sabote edebilir. Bu yetenek, erişilemeyen alanlara erişmek veya sessizce düşmanlara erişmek için kullanılabilir.

düşmanlar

Her asker türünün kendine özgü mekanik, güçlü ve zayıf yönleri vardır. Her biriyle nasıl başa çıkacağınızı görmek size kalmış.

Çevre

Saklamak ya da rakiplerinizi almak için çevrenizi kullanın. Sistemdeki kusuru bulun ve hiç kimse orada olduğunu bilemez.

Harita Editör

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 7 ve daha yeni, 64 bit İşlemci: Intel veya AMD çift çekirdekli, 2.2 GHz veya daha fazlası Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GT 740 1024 MB, AMD RADEON 540 1024 MB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 750 MB Mevcut alan Ek notlar: Kullanıcı üretilen içerik performansı etkileyebilir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 10, 64-bit İşlemci: Intel veya AMD dört çekirdekli, 2.8 GHz veya daha fazlası Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 750 1024 MB, AMD RADEON R7 265 1024 MB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Kullanıcı üretilen içerik performansı etkileyebilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
31
TELİF HAKKI İHLALİ