ShapeRockets Full İndir Oyun indir

Oyun / 28 Ekim 2016

shaperockets full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Shaperockets - üç şekil. İki seçenek. Bir silah. Shaperockets dünyanın ilk edebi çevrimiçi çok oyunculu kaya, kağıt, makas birinci şahıs nişancı!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: echohead games

Publisher: echohead games

sürüm tarihi: 27 Ekim, 2016

tür: eylem, atıcı

Üç şekil. İki seçenek. Bir silah. Oyunu oynamadan önce kuralları bildiğiniz minimalist çok oyunculu FPS dünyasını girin. Shaperockets dünyanın ilk edebi çevrimiçi kaya, kağıt, makas atıcısı!

Kaya, kağıt veya makas seçin - ve avınızı vurun veya avcı şeklinizden kaçın. Bir şarjdan sonra, şeklinizi sineyde değiştirebilirsiniz. Karanlık, minimalist arenalarda her yöne yüzer. Arenayı şekliniz, roketleriniz veya her ölümden gelen dev patlamalarla aydınlatın. Basit, ancak kayanın, kağıdın, makasın sürekli duran anları ile basit, ancak basit bir şekilde hareket etmeyi deneyimleyin.

Üç vuruş ve sen öldü. Üç ölüm ve dışarıdasın. Shaperockets'te "son şekli yüzen"!

2-8 kişi ile çevrimiçi oynayın. Basit bir lobi sistemi bir oyuna hızlı bir şekilde bir oyuna ev sahipliği yapmak kolaylaştırır. Ayrıca, temelleri öğrenirken gizli bir hikayeyi keşfedebileceğiniz tek oyuncu öğretici düzeylerini oynayın.

Echohead, Matt Cox, Orijinal Scribblenauts'ın kurşun tasarımcısı olan yeni bir Indie Studio'dur.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 260 veya ATI 4850 DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ