Shattered Haven Full İndir Oyun indir

Parçalanmış Haven Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Paramparça Cenneti - Aile, kum ve sağkalım hakkında çevresel bir bulmaca oyunudur. Gazlararası, büyük ölçüde insan girişiminin yokluğunda dolaşır. Bunlar tipik zed değil mi - ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Arcen Games, LLC

Publisher: Arcen Games, LLC

sürüm tarihi: 18 Mar, 2013

tür: eylem, macera, bulmaca, korku

Aile, kum ve hayatta kalma hakkında bir çevresel bulmaca oyunu.

Grays, araziyi dolaşıyor, büyük ölçüde insan girişiminin yokluğunda. Bunlar tipik ZED'iniz değiller - onların çok farklı bir kıyamet. Hayvanlar kendiliğinden bükülmüş, şiddet içeren varlıklara dönüşür. Dünya bozulmaları, bir sinema ağına çöküyor. Vahşi doğada kalınlaşır.

Hepsi başladığında o günden bu yana dokuz yıl olmuştur. İnsanlığın cepleri hala var, ancak birbirlerinin cahildir. Bu izole edilmiş havalarda insanlar ellerinden geldiğince yaşamaya çalışırlar - bir dünyada bile kırılmış ve karanlık, günlük yaşam devam etmelidir.

Darrell ve Mary Williams, ülkedeki beş dönümlük çitlerle çevrili bir avlu içinde böyle bir yaşam kurmayı başardı. Yalıtılmış bileşiklerinde bile, zombi benzeri grilerin ortaya çıktıktan beş yıl sonra bir kızı vardı.

Hayatın normalde olduğu gibi, yakındaki bir saldırı sırasında koşudaki başka bir mülteci öldürülene kadar ömür. Oğlu, bu tür eylemin evlerini imha edeceği ve tüm ailelerini tehdit edeceğinin farkında olmayan Williamses'ler tarafından kurtarıldı ve alınır. Kendilerini iki Eldritch dehşeti arasındaki bir mücadelenin ortasında yakalandılar ve hayatta kalma yolu net bir şey değil.

Anahtar fetürleri: Çevresel bulmacaları baskı altında çözün. Tüm grileri temizlemek için her seviyede araçları, tuzakların ve silahların nasıl kullanılacağını belirtin. Neredeyse 100 el yapımı düzeyde, gündelik ve hardcore arasında değişen birden fazla zorluk seviyesine sahip, iki deneyimli macera düzeyi tasarımcısı tarafından sona ermek için son gelişti. Daha yüksek puanlar ve altın belirteçleri için bonus hedefleri. Ailelerini oyun içi hikaye anlatımı ve boyalı tarzı centscenes yoluyla yeni ve beklenmedik bir tehditten kurtarmaya çalıştıkları için Darrell ve Mary'nin hikayesini takip edin. Williams ailesinin farklı üyelerine, birkaç sondan biriyle sonuçlanan dallanma hikayesi yolları yoluyla yönlendirin. Eylemlerinize bağlı olarak, hikaye çok kötü, mutlu veya aralarında herhangi bir yerden sona erebilir. Besteci Pablo Vega tarafından müzik ve ses, oyuncuların deneyimeti için ürpertici bir atmosfer sunar.

Minimum: OS: Windows XP SP2 veya üstü İşlemci: 1.6ghz CPU Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Grafik kartı 1024 × 1024 dokuları desteklemelidir (en fazla 32 MB ve up grafik kartı DO), 1024 × 768 veya daha büyük (32 bit renk önerilir) Sabit Disk: 500 MB HD Boşluk
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ