She Remembered Caterpillars Full İndir Oyun indir

Caterpillars full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda hatırladı. Caterpillar'yı hatırladı - aşk, kayıp ve tutma konusunda bir fungipunk fantezi, renk tabanlı bir bulmaca oyunu biçiminde anlattı. Ebeveyn ve çocuk arasındaki bağ olarak bir hikaye, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tulum Entertainment UG (Haftungsbeschränkt)

Yayıncı: ysbryd oyunları, whispergames

sürüm tarihi: 17 Oca, 2017

tür: bulmaca

Caterpillars, rahatsız edici bir fungikopunk estetiğine sahip renk eşleştirici bir puzzle oyunu olduğunu hatırladı. Caterpillar, parlak renkli gammiyeler ve yaşayan mimarinin Phantasgamorphic dünyasında yer alan oyun, oyun oyuncuları, bir bilim adamının babasını kurtarma arayışı gibi göründüğü konusunda gizlice dinleyebilir.

Bölümlerin ilerledikçe, bu garip evrenin daha fazlası kendisini ortaya çıkaracak: burada hangi tür bir şekilde meydana geldi? Oyuncular kimler? Ve bu hayalperestlerde gammiyeler tam olarak ne yapıyor?

Intel Level Up oyunu Demo'nun en iyi puzzle oyunu ödülü kazandı, tırtılların problem çözme kapasitelerinizi test edeceğini, sizi sonuncusundaki her bir bina, her bir bina bulmacalarına düşüreceğini hatırladı.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Symmetrain'den muhteşem sanat eserleri (IGF 2014 Öğrenci Vitrin Ödülü) Yaratıcısı Daniel Leander Goffin. 40 seviyeli beyin bükme bulmacaları, her yeni bir hareketle taze bir mekanik veya farklı bir renk sunar. Thomas Höhl tarafından unutulmaz bir film müziği, yangında ve tanınmış Deponia (1-3) franchise. Şekillerin ve sembollerin benzersiz kullanımı sayesinde tırtılların renk körüyle kolayca oynatılabileceğini hatırladı.

Minimum: OS: 7 İşlemci: Intel Core I5 ​​1.5 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4400 Depolama: 3 GB mevcut alan Ek Notlar: Ekran Çözünürlüğü 1280 × 800
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
69
TELİF HAKKI İHLALİ