ShellShock Live Full İndir (v0.9.7.8) Oyun indir

Shellshock Live Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Shellshock Live - Bu aksiyon dolu çevrimiçi çok oyunculu tanklar oyununda özelleştirilebilir tankınızdan yüzlerce yükseltilebilir silahla arkadaşlarınızı yıkın. Seviye için XP kazanın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kchamp Games

Publisher: kchamp games

sürüm tarihi: 11 Mar, 2015

tür: strateji, eylem, dönüş tabanlı, rahat, atıcı

Shellshock Live, şu anda aktif gelişimde olan stratejik bir çevrimiçi çok oyunculu topçu oyunudur

kchamp oyunları

Arkadaşlarınızla birlikte savaşın (ya da onları havaya uçurun ... Yargılamayacağız!)

Aksiyon dolu 8 oyuncu ekibine katılın ve tüm savaşlar için ücretsizdir. Taktik oyun zafer için gereklidir, çok sayıda farklı tank, silah, eşya, harita ve oyun stili her maçı benzersizdir.

çok fazla silah

biraz saçma. Kilitlenme, yükseltme ve 200'den fazla benzersiz güçle dolu silah, korkutucu 'martı' hiç güçlü 'mega-nuke' ye kadar. En iyi bölüm, günlük olarak inşa edip eklememiz.

Modun yükleri

Zırhlı karanfil bir süre sonra yaşlanmalı, değil mi? Yanlış. Eşsiz oyun modları işleri taze tutar ve size çok sayıda yolda tankları yıkma fırsatı verir.

Şimdiye kadarki en iyisi ol

Seviye açmak ve savaş alanının kralı olmak için XP kazanın. Her biri kendi ödülleri ve kilidini açan 100 benzersiz rütbe ile oynayın. Küresel lider tabloları ve sıralamaları şeyleri baharatlı tutar.

her şeyi yükseltin

Ve her şeyi söylediğimizde, her şey demek istiyoruz. Tankınızı yükseltin. Becerilerinizi yükseltin. Öğelerinizi yükseltin. Arsenal'inizi yükseltin. Oyunun silahlarının yaklaşık 200+, daha güçlü versiyonlara yükseltilebilir.

Doğa bir şans sağlamaz

Tamamen yıkılabilir arazi dinamik olarak değişen bir savaş alanı oluşturur. Depremler ve diğer doğal afetler sizi ayak parmaklarınızda tutar (tıpkı gerçek hayattaki gibi!)

(çok) aktif gelişme

Neredeyse günlük olarak yeni özellikler ve harika topluluk önerileri ile Shellshock Live güncellemelerini dışarı atıyoruz. kontrol edin

Duyurular Bölümü

Minimum: OS: Windows XP veya üstü İşlemci: 1.5 GHz veya daha hızlı Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri; Genellikle 2004'ten bu yana yapılan her şey çalışmalı DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
77
TELİF HAKKI İHLALİ